Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще…

Шановні батьки!

Адміністрація НВК №10 доводить до вашого відома, що, за статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, вибухонебезпечними предметами та електроприладами,незнання елементарних правил безпечної поведінки, недотримання правил дорожнього руху – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, у дотриманні правил дорожнього руху. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це.

Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

  1. Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні завжди знати, де знаходиться ваша дитина.
  2. Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем.
  3. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.
  4. Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища.
  5. Категорично забороніть дітям грати в недобудованих, зруйнованих, аварійних будівлях або на території поблизу таких об’єктів.
  6. Пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами.
  7. У разі необхідності телефонуйте:

– при пожежі – 101

– до поліції – 102

– швидка допомога – 103