Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Виключно українською: 8 YouTube-каналів для розвитку дітей

Якщо у вас є бажання привчити дитину розмовляти українською, то вона повинна чути її скрізь — у дитсадку, на вулиці, у громадських закладах, а вдома й поготів.

Але не завжди дорослі, які оточують маля, спілкуються українською, отже треба це надолужувати за допомогою веселих та мудрих мультиків, де всі герої балакають як слід.

“Мультики українською”

У цьому пабліку зібрано різноманітні мультики, які можна запропонувати подивитися дітям від року й до десяти. Важливо, що всі відео озвучено українською мовою. Тут є серії “Лицарі Некзо Найтс”, “Казки тигреняти Персі”, “Місія Блейк”, “Свинка Пеппа” та багато інших.

“З любов’ю до дітей”

Цей канал має більше ніж 66 тис. шанувальників, отже про що це свідчить? Про якісний контент! Якщо вирішите приєднатися, то знайдете тут веселі дитячі пісні, цікаві абетки, розвиваючі відео та мультфільми, фізкультхвилинки. І все це українською мовою. Діти вивчать кольори, навчаться рахувати і читати, дізнаються, як говорять домашні тварини і що вони їдять.

“Ukranima”

Це офіційний канал студії “Укранімафільм” (колишньої “Київнаукфільм”), де публікуються добре відомі батькам, ще з їхнього дитинства, мультфільми про Петрика П’яточкина, козаків (до речі, у них є окремий канал — KozakyTV), Капітошку, капітана Врунгеля, а також нові серії про нових героїв — “Бабай”, “Лежень”, “Курка, яка несла всяку всячину”, “Червона жаба” і т. ін. На каналі є мультики українською мовою, а також російськомовні аналоги.

Телеканал “ПлюсПлюс”

Власний канал на YouTube має й популярний серед малечі телеканал “ПлюсПлюс”. Тут розміщено всі ті мультфільми та передачі, які є в ефірі на ТБ. Особливо хочемо звернути увагу батьків на ті з них, які мають на меті не лише розважати, а й вчити дітей: “Корисні підказки”, “Казка з татом”, “Це наше і це твоє”.

“Pixel TV”

Офіційну сторінку на YouTube має і дитячий телеканал “Піксель2″. Тут є відеозаписи передач “ТіВі-абетка” з Олесею Горовою, рубрики “Зірки малюки”, “Анонси”.

“Фіксики”

Освітні мультики для дошкільнят та школярів допоможуть зрозуміти, яким чином влаштований світ складних речей. Діти знайдуть відповідь на питання: “Як це зроблено? Як це працює?”, — разом із фіксиками, що живуть всередені різноманітних механізмів.

“Телекомпанія Малятко TБ”

YouTube-канал спеціалізується на пісеньках для дітей. Завдяки анімованим пісням діти дізнаються, чим зайняті комахи, хто чия мама у тваринному світі та хто такі “хтосики”. Канал має більш ніж 25 тис. шанувальників.

“Хмаринка”

Це розважально-пізнавальний канал для малечі, на якому регулярно викладаються відео та мультфільми виключно українською мовою. Завдяки такому контенту діти з легкістю вивчать цифри, літери, кольори та багато іншого. Канал засновано нещодавно, отже не дивуйтеся невеличкій кількості шанувальників.