Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Вітаємо керівника музичного НВК № 10 Валентину НАЙДИЧ з срібною перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Command style — музичний автограф» !

Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Command style — музичний автограф» (за інформацією веб-порталу освітян України  “Педрада”)

“Музичні керівники — окрилена спільнота, що може своїм запалом підбурити до творчості всіх навколо — не лише дітей, а й педагогів і батьків. Це підтвердили розробки, які нам надіслали на конкурс

Різні моделі співпраці, інновації, ґрунтовний підхід: за такими критеріями оцінювало роботи журі. Вітаємо переможців і дипломантів — хедлайнерів цьогорічного конкурсу, які довели, що вишенькою на торті командного стилю роботи в їхньому закладі є внесок музичного керівника!

ПЕРШЕ МІСЦЕ – Олена КОСАКІВСЬКА — музичний керівник ДНЗ № 17 «Віночок», м. Бердичів, Житомирська обл.

ДРУГЕ МІСЦЕ – Валентина НАЙДИЧ — музичний керівник НВК «ДНЗ-загальноосвітня школа І ступеня» № 10, м. Вараш, Рівненська обл.

ТРЕТЄ МІСЦЕ – Оксана ІВАНЕНКО, Ольга ЛІЩУК та Юлія БУФЕТЧИКОВА — музичний керівник та вихователі ДНЗ № 8 «Малятко», Хмельницький”

Переможці отримають цінні подарунки, а дипломанти будуть відзначені почесними дипломами.

22 вересня , напередодні святкування Дня дошкілля, наша Валентина Миколаївна запрошена в  м.Київ,  де в урочистій обстановці за участі  представників Міністерства освіти і науки України, журналістів видавництва “MCFR: Освіта”. кращих музкерівників зі всієї України будуть  вручені заслужені дипломи, нагороди та  призи.

Валентино Миколаївно!!!

Колектив НВК № 10 гордий  Вашою перемогою!

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/4359-pdsumki-konkursu-command-style-muzichniy-avtograf