Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Вітаємо Вікторію ОМЕЛЬЧУК та Христину ПАМПУШИК – переможців міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯЦИКА

16 грудня 2017 року на базі ЗОШ №2 відбувся ІІ (міський) етап  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА серед учнів навчальних закладів нашого міста.

Приємно відзначити, що  наш навчальний заклад представляли  учениця 3-А класу ОМЕЛЬЧУК Вікторія та учениця 4-А класу ПАМПУШИК Христина.

За результатами перевірки конкурсних робіт учасників наші учні зайняли І місця.

Про підсумки ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯЦИКА

(витяг з підсумкового наказу управління освіти):

  1. Нагородити грамотами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради учнів – переможців ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за зайняте І місце:
  •  ОМЕЛЬЧУК Вікторію, ученицю 3 класу навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» №10
  • ПАМПУШИК Христину, ученицю 4 класу навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» №10.

IMG_4321IMG_4326

Щирі вітання нашим переможцям  і їх наставникам !!! 

Покладаємо надію на те, що в ІІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться  9 грудня в Рівному, вони  також отримають гарні результати.