Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Вітаємо призера обласного етапу конкурсу “Юний дослідник” учня 4-А класу Олександра ПАВЛЮКА!

 

05 квітня 2017 року на базі комунального закладу „ Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, у якому взяли участь 47 переможців І етапу.

Конкурс проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень; створення умов для творчої самореалізації учнів.

Учень 4-А класу нашого закладу Олександр ПАВЛЮК в ІІ етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „ Юний дослідник” зайняв почесне ІІІ місце, номінація “Тваринний світ”.

????????????????

????????????????

????????????????

Щиро вітаємо з перемогою О. ПАВЛЮКА та керівника його дослідницької роботи «Розведення живого корму в домашніх умовах для акваріумних рибок» – учителя початкових класів ПАВЛЮК Олену Володимирівну!

 Бажаємо подальших перемог!