Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Вітаємо школярів з перемогами у ІІ (міському) етапі олімпіади «Юне обдарування» !

З 10 квітня по 12 квітня 2017 року у місті Вараш  проводився ІІ етап учнівської олімпіади «Юне обдарування». Олімпіадні завдання діти виконували з трьох предметів – з української мови, математики та природознавства.

В інтелектуальному змаганні взяли участь учні 4-их класів з 7-ми  навчальних  закладів міста.

За підсумками роботи журі призові місця серед олімпійців міста у ІІ (міському) етапі олімпіади “Юне обдарування” вибороли такі учні 4-А класу нашого закладу:

ГОДУНОК Анастасія –       І місце з української мови, ІІІ місце – з математики;

МОСЕЙКО Олена –            ІІ місце з української мови, ІІ місце з математики;

СМИКОВСЬКИЙ Артем – ІІ місце з природознавства.

Наші четвертокласники  продемонстрували не лише поглиблені знання програмового матеріалу, але й виявили творчий підхід при їх виконанні. Хоча для молодших школярів це лише перші перемоги, втім, надіємось, вони спонукатимуть дітей до навчання.

Адміністраці я закладу, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають переможців та зичать їм міцного здоров’я, натхнення та подальших успіхів на ниві науки.

А учениця 4-А класу  нашого закладу Анастасія ГОДУНОК (керівник -вчитель початкових класів БУЦМАЙ Людмила Федорівна) представлятиме наше місто у ІІІ (обласному) етапі олімпіади «Юне обдарування» з української мови!

Годунок

Вітаємо тебе, Анастасіє, з перемогою, дякуємо за піднесення авторитету школи  та бажаємо успіхів, натхнення і подальших перемог!