Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

В.НАЙДИЧ: покликання – відкривати дітям світ музики (репортаж міського сайту новин”Есфіль” до Міжнародного дня музики)

1 жовтня — День музики
      Музика супроводжує людину все життя. А для багатьох стає цілим світом, який захоплює своєю багатограністю та естетикою, духовно звеличує. Одним із тих, хто першим знайомить дитину з музичним мистецтвом, є музичний керівник у дитячому садочку. Саме він покликаний через чарівні звуки музики сприяти розвитку маленької особистості  та допомагати  виховувати у неї кращі людські якості.
     Валентина Найдич, що працює музичним керівником у НВК ”Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” № 10 м.Вараш, чудово справляється з цим завданням, знаходячи індивідуальний підхід до кожної дитини. Безмежно закохана у музику, вона створює таке середовище, щоб і малюки зацікавились світом звуків та не боялися  показати свої можливості. “Треба ненав’язливо навчати дітей слухати і чути, тоді буде простішим виховний процес”, – вважає Валентина Миколаївна і щоразу використовує для цього нові та креативні ідеї. Проведення у закладі новорічного свята зі Святим Миколаєм замість Діда Мороза (вже третій рік поспіль), організація музично-спортивного свята “Козацькі розваги” із залученням воїнів АТО та свята Покрови “Чому квіти мають очі?” – це, в першу чергу, її заслуга. Любов до музики  і до України у Валентини Найдич глибоко проросла ще з дитинства, бо виховувалася у патріотичній і роботящій родині, а тепер навчає українським традиціям своїх вихованців, разом з чоловіком вболіває за кращу долю нашої держави. Справжнім живчиком і натхненником цікавих та нових справ називають її колеги. А завідувач закладу Алла Саковець говорить, що саме Валентина Миколаївна не дає вихователям вигоріти у своїй професії, вона не боїться експериментувати, вміє працювати  з батьками і колегами, завжди чогось прагне.
І от нещодавно досвід роботи  Валентини Найдич, яка, до речі, керує методичним об’єднанням музичних керівників ДНЗ міста, отримав високу оцінку у конкурсі «Command style — музичний автограф» від журналу “Музичний керівник”. У цьому виданні протягом 2017 року Валентина Миколаївна надрукувала 3 публікації, які висвітлювали її інноваційні розробки та цікаві сценарії занять, моделі співпраці з психологом, різні методи і прийоми роботи з дітьми, і у підсумку виборола друге місце у вже згаданому конкурсі. Головний редактор журналу “Музичний керівник” Тетяна Кулішко під час церемонії нагородження переможців, що проходила 22 вересня у Києві напередодні професійного свята вихователів, відзначила, що у тексті талановитого музкерівника НВК №10 Валентини Найдич дуже добре відчувається  практика, тож разом зі своїми колегами-дипломантами конкурсу вона довела, що “вишенькою на торті командного стилю роботи їхніх закладів є внесок музичного керівника”.

Джерело http://esfil.com.ua/swim/ii-poklikannya-vidkrivati-dityam-svit-m/