Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини: систематизація знань та практичних умінь дітей про безпеку

27 квітня 2017 року   в рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини з дітьми, учнями та персоналом НВК № 10 проведено комплексне об’єктове тренування.

Тема навчання: „Дії керівного складу ЦЗ та членів формувань ЦЗ, інших учасників навчального процесу дошкільного закладу – школи №10 при виникненні надзвичайної ситуації  – у випадку пожежі в закладі.

Дата навчання: 27 квітня 2017 року.

Тривалість навчання: 1,5 години.

Керівник навчання: О.КУШНЕРУК, в.о.директора дошкільного закладу – школи №10.

Склад учасників  комплексного об’єктового тренування з питань ЦЗ дошкільного закладу – школи №10:

– комісія з питань надзвичайних ситуацій  дошкільного закладу – школи (7 осіб);

– комісія з питань евакуації (4 особи);

– структурні підрозділи ЦЗ дошкільного закладу- школи №10 (діти у складі груп та персонал дошкільного підрозділу, учні у складі навчальних класів та вчителі шкільного підрозділу закладу).

Всього до проведення заходів комплексного об’єктового тренування з питань ЦЗ дошкільного закладу – школи №10 було залучено ??? дітей, учнів та ???    працівників дошкільного закладу – школи №10.

1.Плануючі документи з комплексного об’єктового тренування відпрацьовані своєчасно, повністю і якісно. Ввідні відповідають плану тренування і є доцільними в даний час.

2.Оцінка дій органів управління.

Дії органу управління були злагодженими і відповідали вимогам дій у надзвичайних ситуаціях. Оповіщення і збір керівного складу проведено в терміни, які визначені  в плані проведення СОТ з ЦЗ.

Рішення приймались оперативно, правильно і доцільно. Завдання з ЦЗ підлеглим відповідали вимогам розробленої документації з ЦЗ та завданням з основної діяльності закладу.

Керівний склад ЦЗ був особисто присутній на навчальних  місцях, спостерігав за діями  персоналу та особовим складом формувань ЦЗ.

Пункт управління обладнаний засобами зв’язку, укомплектований робочими документами. Оповіщення сплановано за допомогою мобільних та стаціонарних телефонів і посильних. Запланована і проведена евакуація учасників навчально – виховного процесу  та персоналу закладу із приміщення у випадку пожежі .

  1. Створена обстановка на тренуванні відповідала характеру діяльності. Зміст ввідних пов’язувався з можливостями об’єкту і характеризувався цілком реальними подіями.
  2. Дії персоналу дошкільного закладу – школи №10 показали достатньо високий рівень навчальної підготовки, набутий на заняттях відповідно до плану навчання з ЦЗ.

Дії членів керівного складу та комісії з евакуації дітей, персоналу були правильними та злагодженими. Практично відпрацьовано правильне застосування засобів пожежогасіння для своєчасної ліквідації уявної пожежі та її наслідків, створених за умовами проведеного тренування.

  1. У ході тренування були відпрацьовані сигнали оповіщення ЦЗ та дії за сигналом «Увага всім!»
  2. При підготовці і проведенні тренування було виконано ряд робіт, спрямованих на вирішення завдань, які відповідають напрямку діяльності закладу:

– перевірено реальність розрахунків Плану реагування на надзвичайні ситуації;

– перевірені запасні аварійні виходи.

  1. При підготовці та проведенні об’єктового тренування з ЦЗ проведено ряд робіт з вдосконалення навчально-матеріальної бази ЦЗ, а саме:

– оновлений куток цивільного захисту;

– оновлена плануюча та методична документація   з цивільного захисту.

  1. Результати тренування обговорені на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій дошкільного закладу – школи №10.

Загальна оцінка тренування– добре.

Керівник комплексного об’єктового тренування   ______________ О. КУШНЕРУК