Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Дива із повітряних кульок (фоторепортаж із цікавого заходу з дітьми інклюзивної групи № 11)

          21 листопада 2019 року до малечі з  старшої інклюзивної групи № 11  завітали юні гуртківці підліткового клубу «Бригантина» Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Школярі захоплюються моделюванням з повітряних кульок ( твістинг) та вирішили порадувати своїми витворами наших дошкільнят.

             Найчастіше з повітряних кульок  учні роблять фігури різних тварин та квіти. Тож цього дня кумедні кольорові песики, папуги, квіти, які виготовили гуртківці Маргарита, Елеонора, Олександра, Мілана та Олександр,  порадували і  малечу з НВК № 10.   У групі  вирували  справжні позитивні емоції, кожна дитина отримала невеличкий шматочок від великого «пирога радості». А на голові у кожної дівчинки-принцеси  з’явилась кольорова “корона” з повітряної кульки. Особливо  щиро і позитивно сприйняли    майстер-клас  від  школярів-гуртківців  троє дітей з особливими освітніми потребами, які відвідують цю інклюзивну групу.

Колектив  НВК № 10 щиро  дякує керівнику гуртка  прикладного мистецтва підліткового клубу «Бригантина» Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ТИХОНОВІЙ Любові Петрівні та її юним вихованцям  за подаровані позитивні емоції і радість творчості.

Кульки (6)

Кульки (4) Кульки (5)
Кульки 3 Кульки (1) Кульки (3)