Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Дошкільнята групи №11 дізнавались, як випікають хліб на хлібзаводі

23 березня 2017 року діти  старшої групи №11  нашого закладу  разом з вихователем ШОКУН Оленою Сергіївною  за технічного та фінансового сприяння батьків групи відвідали з екскурсією наш міський  хлібозавод.

Коротка довідка:

“Кузнецовський хлібозавод входить в число провідних підприємств хлібопекарської та кондитерської промисловості Рівненської області. Широкий асортимент хлібобулочних виробів високої якості (25 найменувань) та кондитерських виробiв (40 найменувань) добре відомий як мешканцям нашого міста, так і жителям навколишніх населених пунктів.

У 2016 році  Кузнецовський хлібозавод відсвяткував своє 35-ти річчя.

Основними видами хлiбобулочних виробiв Кузнецовського хлібозаводу є: хлiб “Літній” та “Сімейний”, батони “Львівські” та “Ворсклянський”. Основними видами кондитерських виробiв є торти: “Едем”, “Есмеральда”, “Пломбір в шоколаді”, “П”яна вишня”; тiстечка: “Заварне”, “Карпати”, “Картопля”.

х

хл2

торт

Під час екскурсії діти із задоволенням ознайомились з виробничими майданчиками, особливостями технічного процесу випікання хліба, видами продукції, унікальним обладнанням заводу та принципами його роботи. Захоплива та пізнавальна екскурсія дала їм можливість побачити всі етапи випікання хліба: від замішування до відправки різноманітних продуктів із заводу на полиці магазинів.

Цікава мандрівка-екскурсія не лише принесла малятам старшої групи №11 безліч приємних вражень, але і розширила їх знання та уявлення про світ професій дорослих.