Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Звіт батьківського комітету дошкільного закладу-школи №10 про надану батьками груп, класів благодійну допомогу закладу у 2015-2016 навчальному році

Звіт  батьківського комітету

дошкільного закладу-школи № 10

про надану батьками груп, класів благодійну допомогу  закладу у 2015-2016 навчальному році:

 

Гр.1-  зробили ремонт роздягальні в групі (поклейка шпалер, фарбування  стін і стелі- частково матеріалами закладу), закупили стенди в роздягалку на суму 1727,00 грн.

 

Гр.2- закупили стіл дитячий, 2 етажерки  в кабінет логопеда на суму 1000,00 грн.

 

Гр.3 – закупили дошку магнітну на суму 300,00 грн.,закупили  вішалки для рушників, сушку в умивальну групи на суму 2000,00 грн. , килим (1,5 м х 2,3м)  на суму  970,00 грн.

 

Гр.4- організували ТО і заправку картриджа до ксероксу на 850,00 грн. , закупили спортінвентар для дошкільного підрозділу на суму 1519,00 грн.

 

Гр.5 – закупили дошку магнітну на суму 300,00 грн.

 

Гр.6 –   надавали послуги по ремонту  та обслуговуванню комп’ютерної техніки, подарували на муззал   тюль на суму 1007,00 грн., пошили і подарували тюль у групову , закупили стенд в роздягалку на суму 300,00 грн.

 

Гр.7- купили на групу фліпчарт на суму 1000,00 грн., пошили і подарували на муззал   тюль на суму 816,00 грн., зробили ремонт   в груповій (шпаклювання, фарбування  стін і стелі- матеріалами закладу), пошили і подарували тюль у групову,    пошили і подарували тюль у спальню .

 

Гр.11 –  пошили і подарували тюль і штори у групову на суму  2400,00 грн.

 

Гр.12 – закупили  люстри в умивальну групи на суму 200,00 грн., килим (1,5 м х2,3м)  на суму  970,00 грн.

 

Гр.13 – зробили ремонт   в груповій і роздягалці (шпаклювання, фарбування  стін і стелі- силами батьків та матеріалами закладу), зробили відкоси для нового металопластикового вікна – силами батьків та матеріалами закладу.

 

Всі  теперішні 2-4 класи зробили своїми матеріалами і силами  косметичні ремонти приміщень класів,  поремонтували дошки на партах у 2-4 класах,  всі батьки 1-4 класів  закупили за власні кошти підручники з розвивального навчання і англійської мови.

 

Благодійна допомога  членів батьківського комітету закладу

у 2015-2016 навчальному році:

 

О.ЖАРІКОВА (гр.5) за благодійні кошти придбала 2 акумулятори  до фотоапарату на методкабінет,  тканину на костюм св. Миколая, матеріали  для  підключення м’ясорубки на кухні, 2 електрогірлянди (10 м) на ялинку, мітли, віники і лопати для прибирання снігу, закупила і доставила миючий пилесмок  та шампунь до нього, оплатила  роботу сайту закладу на рік (хостінг),  активно працювала у міській  батьківській раді.

 

І.ПІРКО (3-А клас), В.КОЛЕСНИК (гр.12), Д.ГЛУЩЕНКО (2-А клас)  контролювали та документально оформляли своєчасне оприбуткування  та постановку на бухгалтерський облік наданої закладу благодійної допомоги.

 

О.ШОКУН (1-А клас) вела протоколи батьківського комітету закладу у 2015-2016 навчальному році.

 

І.ПІРКО (3-А клас) вела бухгалтерський облік благодійної допомоги батьків ( отримання та витрати),  координувала зусилля батьків та управління освіти щодо придбання підручників та телевізора для  4-х класів.

 

О.КРЕЧИК (гр.2)  у грудні 2015 року організувала  обшивання, прання і транспортування 4 килимів зі спортзалу.

 

Н.ЧЕВЖИК (гр.4) до Нового року закупила за батьківську допомогу енерголампи для музичного залу.

 

Д.КОЛЯДЮК  (гр.11) організовувала контроль за харчуванням дітей дошкільного віку, допомагала закупити  тюль на муззал, ножі на харчоблок.

 

Л.ПАСЄКА (гр.7) подарувала у муззал  особистий музичний центр (б\в), закупила і організувала пошиття тюлі для муззалу.

 

Батьки всіх груп, класів організували пригощання дітей, учнів до дня народження «Незабудки».

 

О.КУЛІНІЧ (гр.6)- весною 2016 року безкоштовно завіз машину  піску для заміни в пісочницях всіх груп і на зиму двірнику для посипання.

 

О.ЯРОШЕНКО (гр.13) влітку налагодив газонокосарку та заправив її особистим бензином (10 л ), зробив  відкоси для нового металопластикового вікна у гр.13.

 

О.ЖАРІКОВА і Н.ТАТУСЬ (1-А клас) влітку замовили і встановили металопластикове вікно та протимоскітну сітку у гр.13.

І. ПІРКО (3-А клас)  замовила і доставила шафу-стінку  у 3 класах.

 

Д.ЧЕРНЯКОВ (гр.6, гр.4 нова) протягом року надавав послуги по ремонту та обслуговуванню комп’ютерної техніки закладу.

 

В.МЕЛЬНИК, С.ОМЕЛЯНЕЦЬ (гр.4 нова)- у жовтні 2016 року зробили частковий ремонт огорожі від гімназії (зі зваркою арматури) .

 

А.БАЗАКА (гр.5 нова) у вересні 2016 року встановив у групу № 5 нові двері і замок, зашпаклював відкоси навколо дверей.

 

С.ОМЕЛЯНЕЦЬ (гр.1) відповідав у батьківському комітеті закладу за  під’єднання комп’ютера з кабінету практичного психолога до мережі Інтернет. Питання поки не вирішено.

 

О.ПРОЦУН (4-А клас) відповідала у батьківському комітеті закладу за придбання спортінвентаря для уроків фізкультури  у школі (волейбольні, футбольні м’ячі тощо). Питання поки не вирішено.