Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Звіт батьківського комітету НВК №10 про надану батьками груп, класів благодійну допомогу закладу у 2016-2017 навчальному році

     Батьки всіх груп, класів як могли  активно допомагали закладу у навчально-виховному процесі, позакласній і виховній роботі, у придбанні дитячих меблів, іграшок, інвентарю, матеріалів тощо, в організації ремонтних робіт, естетичному оформленні інтер’єрів закладу. Разом з педагогами, учнями, дітьми вони брали участь у  зборах, виставках, концертах, конференціях, Днях відкритих дверей. Всі проблемні питання у цьому році піднімались  на рівні відповідальних осіб у закладі та знаходили  позитивне вирішення. Це стосувалось  медичного обслуговування  учнів, харчування дітей та учнів,  питань  безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму серед дітей. Батьки брали посильну участь в організації ремонтних робіт у групах та класах, сприяли поповненню групових та класних бібліотечок дитячими книгами та навчальними посібниками, іграшками, іграми  та дидактичними матеріалами, надавали допомогу у друкуванні навчальних матеріалів, сприяли у придбанні для учнів підручників, посібників.

         Батьківський комітет закладу у 2016-2017 навчальному році надавав посильну  батьківську благодійну допомогу для розв’язання перспективних проблем діяльності закладу у вигляді товарів, робіт і послуг. Благодійна допомога батьків та спонсорів для закладу  у 2016-2017 навчальному році була надана: у І півріччі на суму 19 202,00 грн, у ІІ півріччі – на суму 17 550,38 грн, всього  на суму 36 752,38 грн. Подаровані закладу батьками та спонсорами товарно-матеріальні цінності у 2016-2017 навчальному році своєчасно оформлялись комісією закладу по оприбуткуванню дарунків та обліковувались бухгалтерією управління освіти, про що свідчать відповідні документи.

Звіти та інформація про  надходження батьківської благодійної допомоги для удосконалення діяльності закладу та потреби його стабільного функціонування  розміщені на сайті закладу. Також  ця інформація та звіти  для ознайомлення роздані на кожну групу, в клас для батьків.

 

Батьківська благодійна допомога для розв’язання перспективних проблем діяльності закладу

у вигляді товарів, робіт і послуг:

 

Гр.1- закупили для роздягалки групи 9 стендів на  суму 1 727,00 грн.

 

Гр.2- допомогли у роздягалці групи замінити лінолеум на новий (матеріали закладу), закупили стелаж-паркінг, стелаж дитячий для книжок, 2 лави дитячі в роздягалку на суму 2916,00 грн.

 

Гр.3 – допомогли зробити ремонт в класі МОНТЕССОРІ (пофарбували стіни, стелю, замінили лінолеум новий) та роздягалці групи (пофарбували стіни, стелю, закупили і поклеїли шпалери, замінили лінолеум на новий) -матеріали закладу та частково батьків.

 

Гр.4- встановили нові вхідні двері і замок до них,  закупили для групи 3 стенди на  суму 486,00 грн.

 

Гр.5 – встановили нові вхідні двері і замок до них, закупили для групи 2 стенди, закупили і пошили тюль в ігрову.

 

Гр.6 –  встановили нові вхідні двері і замок до них, допомогли у роздягалці групи замінити лінолеум на новий (матеріали закладу), закупили і пошили тюль в ігрову.

 

Гр.12 – закупили  у групу дитячі столи – 13 шт. на суму 5980,00 грн, подарували 2 стільці для педагогів.

 

Батьки всіх груп і класів під час капітального ремонту допомагали виносити старі дерев’яні вікна і двері з  приміщень на вулицю, виносили і заносили меблі, допомагали в поточних ремонтах груп і класів, в прибиранні і митті навчальних  приміщень,   в опорядженні приміщень після  заміни вікон і дверей на металопластикові (силами і матеріалами батьків та матеріалами закладу). Допомогли необхідними ремонтними матеріалами при підключенні нового електрообладнання на харчоблоці влітку.

 

Батьки ГПД колишнього 1 класу (теперішня ГПД 2 кл.) своїми силами організували ремонт спальні ГПД (матеріали закладу і частково батьків). Батьки колишнього 1-А класу закупили  ролети (3 шт.) на вікна у  1-А клас на суму 2508,00 грн. Всі  теперішні 2-4 класи своїми матеріалами і силами  батьків та працівників закладу зробили косметичні ремонти приміщень класів,  поремонтували парти і стільниці на партах у 2-4 класах, замінили гумові насадки на ніжках стільчиків у 1-Б класі. Батьки 1-4 класів  закупили учням за власні кошти підручники з розвивального навчання і англійської мови.

Батьки теперішнього 1-Б класу під час осінніх канікул допомогли замінити у класі лінолеум на новий (матеріали закладу). Батьки 1-А і 1-Б класів під час осінніх канікул допомогли у шліфуванні та лакуванні спинок і сидінь шкільних стільців.

 

Благодійна допомога  членів батьківського комітету та ради закладу, активних батьків

у 2016-2017 навчальному році:

 

І.ЖУК (гр.5) забезпечувала загальне керівництво батьківським колективом НВК № 10, погоджувала бюджетні запити,  придбання і закупівлі  матеріальних цінностей для НВК № 10, брала участь у роботі педагогічної ради, активно працювала у міській  батьківській раді.

 

О.ЖАРІКОВА (гр.12) організувала придбання за батьківську допомогу 10  енерголамп   для сторожів і до Нового року 15  енерголамп для музичного залу, привезла велику кількість макулатури для участі в  міському конкурсі «Зелена планета», вела бухгалтерський облік благодійної допомоги батьків ( отримання та витрати) у ІІ півріччі.

 

І.ПІРКО (колишній 4-А клас), В.КОЛЕСНИК (2-А клас), І.ЖУК (гр.5),  О.ЖАРІКОВА (гр.12) контролювали та документально оформляли своєчасне оприбуткування  та постановку на бухгалтерський облік наданої закладу благодійної допомоги.

 

О.ШОКУН (3-А клас) вела протоколи батьківського комітету закладу у 2016-2017 навчальному році.

 

І.ПІРКО (колишній 4-А клас) вела бухгалтерський облік благодійної допомоги батьків ( отримання та витрати) у І півріччі,  координувала зусилля батьків та управління освіти щодо придбання підручників та телевізора для  4-х класів.

 

Д.СКИБА (гр.4) організувала заправку картриджа до ксероксу А3 на суму 520,00 грн.

 

М.МЕЛЬНИК (гр.4) допомагав у зварювальних ремонтних роботах (огорожа, драбина-стрем’янка).

 

Д.ЧЕРНЯКОВ (гр.4) протягом року надавав послуги по ремонту та обслуговуванню комп’ютерної техніки закладу, допомагав у підключенні кабінетів психолога, завідувача господарством і бібліотеки до Інтернету.

 

Д.КОЛЯДЮК  (колишня гр.11) організовувала контроль за харчуванням дітей дошкільного віку.

 

Ю.ТКАЧУК (гр.11)  у серпні 2017 року допоміг організувати великогабаритне перенесення  аварійних вікон і дверей у підвал та інші безпечні для дітей  місця, подарував додаткову веб-камеру та сприяв у її встановленні (для контролю за монітором біля медкабінету).

 

О.КУЛІНІЧ (гр.3 і 12) – осінню 2016 року  безкоштовно вивіз машину опалого листя, весною 2017 року безкоштовно завіз машину  піску для заміни в пісочницях всіх груп і на зиму двірнику для посипання.

 

В.КОЛЕСНИК (2-А клас) до всіх календарних свят та урочистих подій розмальовувала фарбами дзеркала, інтер’єри, двері у музичному залі тематичними малюнками та декораціями.

 

Н.ТАТУСЬ (3-А клас) організувала придбання нової шкільної дошки у 3-А клас.

 

В.ОСИПЕНКО (4-Б клас)  замовив і доставив кронштейн, анкера і HDMI-кабель для встановлення телевізора  у 4-А класі, опікувався питаннями ремонту системи опалення у 2-А і 4-Б класі.

 

М.ПАВЛЮК (4-А клас) встановив телевізор на кронштейні, HDMI-кабель до нього у 4-А класі.

 

ЩИРО ВДЯЧНІ ВСІМ БАТЬКАМ НВК № 10

 

ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ЗАКЛАДУ !