Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Звіт про проведення «Тижня безпеки дитини» у 2015-2016 навчальному році у дошкільному підрозділі закладу

На виконання   наказу по дошкільному закладу-школі №10 від  25.04.2016 року №55  «Про організацію та проведення «Тижня безпеки дитини» в  2015-2016 навчальному році у дошкільному підрозділі дошкільного закладу-школи №10» з 18.04.2016 року по 22.04.2016 року був проведений  «Тиждень безпеки дитини».

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Під час тематичного «Тижня безпеки дитини» проведено  заходи відповідно до розробленого Плану основних заходів з підготовки до проведення :

– під час оперативної наради склад ЦЗ опрацював зміни до Кодексу цивільного захисту України, підготувались до об’єктового тренування з ЦЗ;

– директор А. САКОВЕЦЬ перевірила  наявність усіх документів системи цивільного захисту в  закладі,  журнали інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Штабом ЦЗ переглянуті плани евакуації дітей, дії персоналу на випадок надзвичайної ситуації та внесені необхідні зміни.

Вихователь-методист М.ЗОЛОТАРЬОВА підготувала для батьків буклет «Безпека дитини вдома» і пам’ятку «Правила перевезення дітей в автотранспорті», для вихователів пам’ятку «Безпечне використання ігрового інвентарю і обладнання в роботі з дітьми».

У методичному кабінеті була оформлена  виставка методичних матеріалів  для якісної навчально-виховної роботи з дітьми  під час «Тижня безпеки дитини». Вихователям була надана методична допомога щодо проведення  тематичних занять, бесід, ігор, розваг з дітьми. Творча група вихователів склала тематику проведення  «Тижня безпеки дитини»  для всіх вікових груп.

Вихователі розмістили  у приймальних кімнатах тематичну ширму «Небезпека на вулиці» та, разом з тим, забезпечили виконання з дошкільниками заходів згідно тематики «Тижня безпеки дитини».

20.04.2016 року у музичному залі для дошкільників був організований  Дитячий відеосеанс «Уроки тітоньки Сови».

У спортивному залі 21.04.2015 року для дітей старших логопедичних груп № 2, 7 була проведена розвага «Будьте уважні!».

Завідувач господарством Ю.РЕЧУН перевірила стан та забезпеченість інвентарем та аварійними ліхтарями укриття дошкільного закладу-школи №10 (підвалу). Старші сестри медичні Т.ВАРЖЕЛЬ, І.НОВАК  перевірили кількість засобів індивідуального захисту при радіаційній безпеці та поповнили аптечки швидкої медичної допомоги в укритті дошкільного закладу-школи №10.

Батьками закладу виготовлено  та  поновлено ватно-марлеві пов’язки з ЦЗ для дітей.

Шеф-кухар Л. ЛІЩУК перевірили наявність та термін придатності запасів питної води для екстрених випадків.

Під час педагогічної години  вихователь-методист організувала з вихователями мозковий штурм «Організація діяльності дітей під час  об’єктових тренувань», практичний психолог надала рекомендації для персоналу «Збереження внутрішнього спокою в екстремальних ситуаціях з дітьми».

Вихователі спільно з батьками виготовили  або поновили ватно-марлеві пов’язки з ЦЗ, переглянули наповнення  та комплектність  коробок «ЦЗ» по групах.

21.04.2016 року у закладі з працівниками та дітьми було успішно проведене практичне відпрацювання – об`єктове навчання «Евакуація під час радіаційної небезпеки» (спільно з учнями шкільного підрозділу у рамках Дня  ЦЗ).

 

Директор дошкільного закладу-школи №10                                                           А. САКОВЕЦЬ