Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Зустріч учнів НВК № 10 із дитячою письменницею М.СОЛТИС-СМИРНОВОЮ

9 листопада,  в День української писемності та мови,  в НВК № 10 відбулась  творча зустріч  із місцевою письменницею – Марією Петрівною СОЛТИС-СМИРНОВОЮ.

Марія Петрівна  – дитяча письменниця, яка створює чарівні казки для дітей. На цю зустріч з світом українського художнього слова  завітали учні 1-их та 2-их класів. Учасники заходу  із цікавістю спілкувались з письменницею, слухали уривки з її нових казок,  ближче познайомились з її   художніми творами.

Головною метою зустрічі  було не тільки знайомство дітей з творчістю сучасної письменниці, а й залучення їх до процесу читання на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті конкретної людини. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість особисто поспілкуватись із письменником.

Діти на знак вдячності продекламували вірші та заспівали пісеньку.

Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч з Марією Петрівною залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

IMG_7922 IMG_7893IMG_7896 IMG_7900