Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

З Днем дошкілля!!!

Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!

Прийміть   щирі вітання з професійним святом Днем  дошкілля!

Знову осінь. Багряно – листопадна, відкрита усім вітрам.  Чарівна пора-поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ніжні посмішки дітей, батьків, педагогів. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють  людські очі радістю. Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом.

      А що є привабливим цієї пори у календарі – це свято освітян – вихователів, вчителів традиційне знане свято  День працівників освіти та Всеукраїнський день дошкілля, який офіційно  відзначаємо 27 вересня. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним.   Всі ми родом з Країни дитинства. І так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим. Це  свято  дароване  нам щедрою осінню в знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних  дітей, учнів навчально-виховного  комплексу  №10.

Колеги, сьогодні наше свято! З дітьми може працювати Людина з великим благородним серцем і чистою душею. Наша праця непроста, але скільки радості отримуєш, дивлячись у ці маленькі безтурботні очі! Вітаю з Днем вихователя, мої   колеги. Я  бажаю Вам в душі залишатися щасливою дитиною, завжди бути на одній хвилі розуміння і веселощів з нашими дітками жити, вдихаючи на повні груди повітря щастя і любові.

     Щира подяка всім працівникам навчально-виховного  комплексу  №10  за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.                                                                    

З  повагою,  Тетяна  МОРОЧЕНЕЦЬ