Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Матеріально-технічне забезпечення НВК №10 (згідно ліцензійних умов) станом на 01.01.2021

В НВК №10 ліцензований обсяг (максимальна кількість осіб,  що можуть навчатися одночасно) – 330  дітей дошкільного віку та  учнів початкової школи.

Для забезпечення освітнього процесу в НВК №10 створена належна матеріально-технічна база, яка постійно поповнюється й удосконалюється.

        Технічний паспорт на  громадський будинок  навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» № 10 виданий Кузнецовським міським бюро технічної інвентаризації, інвентаризаційна справа №  03049.

    Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою: серія  ЯЯ №252076,  виданий   16.05.2006 року за рішенням Кузнецовської міської ради від 17.05. 2002 року № 19.

        Територія  закладу огороджена по периметру металевим парканом на  залізобетонних стовпах.  Прогулянкові доріжки вимощені асфальтовим та бетонним покриттям  . 

           Будівля НВК №10 є комунальною власністю Вараської ОТГ Рівненської області. Заклад розміщено у  типовій  2-х поверховій будівлі, загальна площа якої становить 3978,3 м 2. Приміщення цегляне, окремо на території знаходиться складське приміщення.

У приміщенні закладу  для  комфортного перебування дітей є дошкільні групи, класи, спортивна    (94,7 м²) та музична зала ( 95,5 м²) , медичний кабінет (18,8 м²), ізолятор (12,1 м²), кабінети  практичного психолога (46,5 м²), ресурсна кімната (46,8 м²). А також  кабінети: директора, діловода,  методичний, завідувача  господарством , бухгалтера, каштеляна , харчоблок та пральня, які забезпечені відповідним інвентарем, обладнанням, меблями.  Разом з тим у закладі є спеціальне приміщення для розведення дезінфікуючих засобів. Наявні побутові приміщення для технічного персоналу та окреме побутове приміщення для працівників харчоблоку, згідно санітарних вимог.

У закладі  створені належні умови для всебічного, повноцінного, комфортного перебування дітей, а також для дітей з особливими освітніми потребами.

За проектом  кожне групове приміщення має спальню, ігрову та туалетну кімнати, роздягальню та буфетну, запасні пожежні  виходи. У групових приміщеннях  створені максимально можливі умови для проведення щоденної освітньої роботи з дітьми, відповідно до чинних програм, розкладу занять та режиму роботи закладу, для організованої та самостійної діяльності дітей, для  організації харчування та денного відпочинку, для  співпраці з батьками.

Стан меблів у групових кімнатах, залах відповідає ростовим показникам.

Класи початкової школи знаходяться у пристосованих приміщеннях, які до реорганізації в комплекс були груповими приміщеннями дитячого садка. Класи знаходяться на другому поверсі приміщення.

Усі  навчальні кабінети, спортивний і музичний зал обладнані відповідно Типового переліку обладнання і вимог навчальних програм. Всі класи укомплектовані шкільними меблями, шкільними дошками. Згідно вимог НУШ, класи початкової школи укомплектовані ноутбуками, принтером, документ-камерою, інтерактивними дошками Int board  доступом до мережі Інтернет. Шкільні меблі (столи, стільці) у класах підібрані згідно росту учнів. Обладнання для класів, які втілюють ідеї НУШ , обладнані належним чином дидактичним матеріалом.

  У приміщеннях методичного кабінету та у кабінеті практичного  психолога наявні великі телевізори-плазми з функцією Smart TV, музична зала обладнана екраном та проектором. Весь заклад обладнаний локальною мережею WI-FI.

 Педагоги  використовують  програмно – педагогічні засоби навчального і загального призначення, рекомендовані   для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджені  Міністерством освіти і науки  України. 

Учні мають можливість систематично займатись у музичному та спортивному залах, які забезпечені  музичними інструментами, музичними центрами, спортивним та музичним  інвентарем. У спортивному залі в наявності необхідний спортивний інвентар: мати, м’ячі, обручі, гімнастичні лави, ребристі дошки, дуги, м’ячі, мішечки з піском для метання, кеглі, кільцекиди та різне нетрадиційне обладнання для занять та уроків з фізкультури  та індивідуальної роботи з  дітьми.

У 2014 році був здійснений капітальний ремонт покрівлі, встелена мембрана, у 2018 році дерев’яні вікна та двері, а також пожежні виходи були замінені на металопластикові. У 2017 році була встановлена система відео-нагляду  Маємо 7 внутрішніх відеокамер, та 9 – зовнішніх. Згідно програми НЕФКО , у 2018 році нам було замінено старе освітлення на енергозберігаюче. У 2019 році  були реконструйовані аварійні балкони та пофарбований фасад будівлі. Також у 2019 році  на усіх прогулянкових майданчиках дошкільних груп було закуплено та встановлено сучасні малі архітектурні форми (МАФи) у кількості 21 шт. (пісочниці, будиночки, інтерактивні панелі, гусениці). У 2020 році  була встановлена пожежна сигналізація, а електрощитове приміщення захищене металевими протипожежними дверима.  

НВК №10 відкритий для дітей з особливими потребами: у нас функціонує ресурсна кімната, дістатись до якої можна не тільки з центрального входу, а й через додатковий вхід з вулиці, який обладнаний пандусом. Примівщення ресурсної кімнати має власну санітарну кімнату з спеціальним санітарним обладнанням для дітей з інвалідністю.

У чотирьох дошкільних групах здійснено капітальний ремонт умивальних приміщень (шпаклювання стін та стелі, укладання кахельної плитки на стіни та підлогу, встановлено нові дитячі унітази, умивальники та піддони, облаштовано кабінки-перегородки в санвузлах, повністю замінена сантехніка та каналізація.   

Вцілому матеріально-технічне забезпечення компютерно-організаційною технікою на достатньому рівні:

ПК- 10 шт.

ноутбуки – 7 шт.

проектори-3 шт.

принтери – 11 шт.

Фінансування, матеріально-технічне забезпечення, надання необхідних будівель з обладнанням і матеріалами, будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування забезпечує засновник закладу – Вараська ОТГ.