Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Наказ про організацію харчування учнів та вихованців ЗССО та ЗДО територіальної громади Вараської міської ради на 2020 рік

 

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

                                                           Н А К А З

 

26.12.2019                                        Вараш                                         № 191

 

Про організацію харчування учнів та

вихованців закладів загальної середньої

та дошкільної освіти територіальної громади

Вараської міської ради на 2020 рік

 

         На виконання рішення Вараської міської ради від 30.10.2019 № 1547 «Про затвердження міської програми «Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки» ( з наступними змінами та доповненнями), рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від  04 грудня 2019 року №286 « Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на 2020 рік», з метою організації харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради,

 НАКАЗУЮ: 

  1. Встановити вартість харчування дітей у закладах загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради на одну дитину в день на 2020 рік в розмірі:

для дітей 1-4 класів – до 19,86 грн.;

для дітей пільгових категорій   5-11 класів – до 22,19 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня – до 19,86 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня класів інтенсивної педагогічної корекції – до 19,86 грн.

  1. До укладання нового договору за результатами відкритих торгів на організацію харчування учнів у 2020 році, вартість становитиме:

для дітей 1- 4 класів – до 16,29 грн.;

для дітей пільгових категорій   5-11 класів – до 19,14 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня – до  16,29 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня класів інтенсивної педагогічної корекції – до 19,14 грн.

 

 

  1. Встановити вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на одну дитину в день на 2020 рік в розмірі:

для дітей до трьох років-до 34,04грн.;

для дітей з трьох до шести (семи) років – до 49,24грн.

для дітей до трьох років з непереносимістю глютену та лактози – до 34,04грн.;

для дітей з трьох до шести (семи) років з непереносимістю глютену та лактози – до 49,24грн.

  1. Організувати на базі дошкільного навчального закладу ( ясел-садка) №3, дошкільного навчального закладу ( ясел-садка) комбінованого типу №5, навчально-виховного комплексу № 10 територіальної громади Вараської міської ради харчування дітей дошкільного віку з непереносимістю глютену та лактози.
  2. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховному комплексі № 10 територіальної громади Вараської міської ради в розмірі 50% від вартості харчування на день.
  3. Зменшити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.
  4. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1) забезпечити безкоштовним харчуванням, згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»:

– учнів 1-4 класів;

– учнів 5-11 класів із числа: дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти; учнів з числа дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС ( операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

2) визначити за рішенням педагогічної ради звільнених від плати за харчування вихованців груп подовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 15% складу групи – в повному обсязі та 25% – на половину вартості.

3) постійно здійснювати контроль за внесенням батьківської плати за харчування дітей, які відвідують групи подовженого дня, щомісяця, не пізніше 10 числа  поточного місяця, за який вноситься плата.

  1. Керівникам закладів дошкільної освіти:

1) забезпечити безкоштовним харчуванням, згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»

– дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС  ( операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

2) постійно здійснювати контроль за внесенням батьківської плати за харчування дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти щомісяця, не пізніше 10 числа  поточного місяця, за який вноситься плата.

  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

 

Начальник управління                                                        Олена КОРЕНЬ