Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Оперативне повідомлення про надзвичайну ситуацію 09.10.2020 в НВК № 10

09.10.2020 в НВК №10 сталася пожежа-загорілася сушильна машина в пральній кімнаті. Викликали рятувальників. Ліквідацію вогню здійснили рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Вараш. Бригадою енергетиків було проведено знеструмлення закладу. За розпорядженням керівника закладу (Т.МОРОЧЕНЕЦЬ) було здійснено евакуацію дітей. Всі дії були проведені згідно інструкцій. З дітей, працівників закладу ніхто не потерпів. Варто відмітити, що педагоги з помічниками вихователів в самі короткі терміни евакуювали дітей. Завдяки професіоналізму, оперативності персонал закладу справився із важким завданням на 100%.
Шановні батьки, ваші діти в надійних руках. Сьогодні ми це вам продемонстрували, дуже прикро що таким чином. Життєві ситуації від нас не залежать. Ми старалися, вихователі придумували ігрові ситуації, щоб діти не були налякані. Дякую за довіру.
Шановні учасники освітнього процесу НВК №10, перепрошую за незручності. За вихідні дні всі приміщення будуть провітрені і в понеділок 12.10.2020 гостинно і радо відкриє свої двері для дітей НВК №10. Гарних вихідних.
Тетяна МОРОЧЕНЕЦЬ