Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в НВК №10

  1. Учасники освітнього процесу подають заяву керівництву НВК № 10 про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.
  2. Керівник закладу  розглядає заяву в день її подання та при наявності підтверджених фактів приймає рішення про проведення розслідування.
  3. Керівник закладу  для прийняття рішення за результатами розслідування створює наказом комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає її засідання. До складу комісії входять педагогічні працівники (у тому числі практичний психолог), батьки постраждалого та булера, керівник закладу та інші зацікавлені особи  для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.
  4. Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб, від яких отримали інформацію.
  5. Рішення комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів комісії.
  6. Потерпілий чи його/її представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та служби у справах дітей з повідомленням про випадок булінгу (цькування).