Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Правила НВК № 10 для батьків

 1. Для оформлення медичної документації в дошкільні групи НВК № 10 необхідно принести зошити, поліетиленові обкладинки, для документації діловода – файл, заяву, копії документів.
 2. При оформленні в заклад батьки повинні попередньо пройти співбесіду у практичного психолога закладу (з дитиною) .
 3. Допуск в заклад дітей дошкільного віку проводиться лише з медичною довідкою від дільничного лікаря-педіатра.
 4. Дошкільні групи слід відвідувати щоденно, причину відсутності дитини до 8.00 повідомляти в медкабінет по телефону 2-37-70 або вихователю групи . Якщо дитина була відсутня більше 4-х днів (включаючи вихідні та святкові дні), ранковий прийом здійснюється через медкабінет при наявності довідки про стан здоров’я дитини від дільничного лікаря-педіатра.
 5. Ранковий прийом в дошкільні групи –  в медичному кабінеті з 7.00 до 7.45.
 6. Діти повинні бути охайні, у випрасуваному чистому одязі, з коротко
  підрізаними нігтями ( для дошкільників: піжама – по потребі в холодну пору , головний убір – в літній час, заборонено взуття без фіксованої п’ятки , чешки – тільки на  фізкультуру).
 7. Батьки зобов’язані своєчасно вносити плату за харчування  дитини  ясельного і дошкільного віку ( до початку місяця,  в якому  дитина буде  харчуватись ) .  У випадку порушення цього пункту Правил  дитину буде відраховано з закладу ,  а суму заборгованості  –  утримано з батьків через суд.
 8. Письмово повідомляти директора про відсутність дитини дошкільного віку  у закладі по сімейних обставинах  більше 2-х тижнів та причину такої  відсутності (у випадку порушення цього пункту Правил  дитину буде відраховано з закладу ) .
 9. Приводити і забирати дитину дошкільного віку особисто.
 10. При оформленні  в заклад попередньо  забезпечувати дитину індивідуальним пакетом з ЦЗ,  при потребі – оформляти перепустку  у заклад ( з фото).
 11. З метою недопущення травмування дітей, працівників не заїзджати на автотранспорті  і не заважати проїзду службового транспорту на територію закладу.
 12. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу  і педагогів  групи, класу про будь-які нещасні  випадки з дитиною.

 

             

Напишіть відгук