Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Правила НВК № 10 для батьків

 1. У дошкільні групи НВК № 10 діти зараховуються згідно вимог  Положення про порядок електронної реєстрації дітей для влаштування у ЗДО та дошкільні підрозділи НВК м. Вараш.Для оформлення медичної документації в дошкільні групи НВК № 10 батькам необхідно принести зошит,  обкладинку, для документації діловода- файл, заяву, копії документів.  При оформленні в заклад батьки повинні попередньо пройти співбесіду у практичного психолога закладу (з дитиною) .
 1. Допуск в заклад дітей дошкільного віку проводиться лише з медичною довідкою від лікаря про стан її здоров’я.
 2. Дошкільні групи слід відвідувати щоденно, причину відсутності дитини не пізніше 07.50 повідомляти в медкабінет по телефону 2-37-70 або вихователю групи.
 3. Ранковий прийом в дошкільні групи –  в медичному кабінеті з 7.00 до 7.45.
 4. Діти повинні бути охайні, у випрасуваному чистому одязі, з коротко
  підстриженими нігтями (піжама – по потребі в холодну пору, головний убір – обов’язково в літній час, заборонено взуття без фіксованої п’ятки, чешки – тільки на  фізкультуру).
 5. Батьки зобов’язані своєчасно вносити плату за харчування  дитини  ясельного і дошкільного віку ( до початку місяця,  в якому  дитина буде  харчуватись ).  У випадку порушення цього пункту Правил  дитину буде відраховано з закладу,  а суму заборгованості  –  утримано з батьків через суд.
 6. Письмово повідомляти директора про відсутність дитини  у закладі по сімейних обставинах  більше 2-х тижнів та причину такої  відсутності (у випадку порушення цього пункту Правил  дитину буде відраховано з закладу) .
 7. Приводити і забирати дитину дошкільного віку особисто.
 8. При оформленні  в заклад попередньо  забезпечувати дитину індивідуальним пакетом з ЦЗ,  при потребі – оформляти перепустку   батькам у заклад ( з фото).
 9. З метою недопущення травмування дітей, працівників не заїжджати на автотранспорті  і не заважати проїзду службового транспорту на територію закладу.
 10. Своєчасно (не пізніше трьох календарних днів) повідомляти адміністрацію закладу  і педагогів  про будь-які нещасні  випадки з дитиною.

Залишити відповідь