Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Приєднуйтесь до Всесвітньої акції „Година Землі–2019”

 Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до Всесвітньої акції „Година  Землі – 2019”, яка проходитиме  у суботу, 30 березня 2019 року з 20 години 30 хвилин. Люди у всьому світі вимикатимуть світло на одну годину задля збереження природи планети Земля.

     Акція була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році. У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Цьогоріч  „Година Землі” в Україні робитиме акцент на зв’язок людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.
Звертаємось до всіх активно взяти участь у акції „Година Землі-2019” та 30 березня 2019 року о 20:30 годвимкнути світло і прилади, які не є суттєво важливими, хоча б на одну годину. Підтримка акції сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищення міжнародного іміджу України у світі.

Безымянный