Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Про безлактозну та безглютенову дієту у садку

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради вивчає питання щодо впровадження безлактозного та безглютенового харчування в закладах дошкільної освіти.

9 листопада працівники управління освіти відвідали заклад дошкільної освіти №166 міста Львова, де створено санаторну групу для дітей з діагнозом «целіакія», ураженням слизової оболонки тонкого кишечнику та непереносимістю глютену і лактози.

Створення групи пов’язано з особливостями харчування – такі діти не можуть відвідувати звичайні групи, оскільки потребують спеціальної дієти.

Відповідно до  Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом МОН України від 17.04.2006 № 298/227 ( зі змінами та доповненнями) дієтичне харчування призначається лікарем закладу або відповідного профілю закладу охорони здоров’я дітям, які часто хворіють або мають хронічні захворювання. Організація харчування із виключенням окремих груп продуктів із раціону харчування дитини у названій Інструкції не передбачені.

На сьогодні у нашому  закладі є 2 дітей, які потребують такої  дієти.

Джерело за посиланням http://varashosvita.rv.ua/orhanizatsiia-kharchuvannia-v-zakladakh-mista/item/1251-bezlaktozna-ta-bezglotenna-dieta-v-zakladah-mista.html