Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Про забезпечення дотримання вимог протипожежної безпеки і охорони праці під час проведення новорічних свят в НВК № 10 у 2017-2018 навчальному році

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» №10

(НВК № 10)

НАКАЗ

04.12.2017                                                                                                                              № 56-аг

 

Про забезпечення дотримання

вимог протипожежної безпеки і охорони праці

під час проведення новорічних  свят

в НВК № 10 у 2017-2018 навчальному році

 

У зв’язку з організацією та проведенням з 18.12.2017 по 29.12.2017 в НВК № 10  новорічних ранків,   у зв’язку з наближенням зимових канікул та новорічних свят, зростанням у цей період кількості випадків травмування дітей при використанні вибухонебезпечних речовин, порушенням правил протипожежної безпеки та з метою активізації роботи з питань безпеки життєдіяльності

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити графік проведення свят зимового циклу в НВК № 10 у грудні 2017 року .
  2. Завідувачу господарством О.РЕЧУН, відповідальній за ППБ в НВК № 10:

2.1. Під час святкових ранків, а також для прикрашання ялинок заборонити використовувати свічки, хлопавки, бенгальські  вогні, вироби з вати, марлі, паперу тощо.

2.2. На період новорічних ранків відкрити запасний аварійний вихід із музичного залу.

2.3. Встановити у музичному залі на час проведення заходів з масовою участю людей два вогнегасника ВВ-3,5 .

З  18.12.2017 по 29.12.2017

2.4.Заборонити використання піротехнічних  засобів, вживання спиртних напоїв, тютюнопаління під час проведення у закладі новорічно-різдвяних свят.

Грудень 2017 року – січень 2018 року

2.5. Перевірити наявність засобів пожежогасіння, терміни їх придатності; плани евакуації, відповідність нормам та правилам пожежної безпеки шляхи евакуації; склад призначених наказом осіб, відповідальних за протипожежний стан будівель та споруд, приміщень і дільниць під час організації святкових заходів.

До 15.12.2017

2.6. Здійснити перевірку приміщень, у яких будуть проводитись святкові заходи, забезпечити їх необхідними засобами пожежогасіння в установленому порядку.

До 15.12.2017

  1. Електромонтеру з обслуговування електрообладнання М.КУРТЯНИКУ забезпечити перевірку електросистем, перевірити справність електрогірлянд, подовжувачів, підсвітки, які будуть використовуватись під час новорічних свят в НВК №10.

До  14.12.2017

4.Відповідальним за ППБ приміщень закладу під час проведення масових новорічних дійств в  НВК №10 в період святкових заходів забезпечити дотримання правил безпеки відповідно до вимог ППБ, безпеки життєдіяльності дітей, охорони громадського порядку.

  1. Старшій сестрі медичній Т.ВАРЖЕЛЬ вжити заходи щодо запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань серед дітей, учнів під час проведення масових новорічних заходів .

З  18.12.2017 по 29.12.2017

  1. Директору А.САКОВЕЦЬ, завідувачу господарством О.РЕЧУН, шеф-кухарю Л.ЛІЩУК провести цільові інструктажі для працівників НВК №10 з питань порядку евакуації дітей, учнів та працівників у разі пожежі та інших надзвичайних ситуацій під час новорічних свят, практично відпрацювати вміння використовувати підручні засоби пожежогасіння.

До  15.12.2017

  1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи О.КУШНЕРУК, педагогам 1-4 класів у грудні 2017 року:

7.1. Перед початком канікул на шкільних та класних зборах батьків провести обговорення питань безпечної поведінки дітей.

7.2. Провести інструктажі та додаткові заняття з метою ознайомлення учнів та вихованців із правилами безпеки життєдіяльності під час канікул та новорічних свят, під підпис, зробити відповідні записи в журналах інструктажів та класних журналах.

7.3. Забезпечити проведення на постійній основі навчання дітей, учнів та вихованців з питань безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та відпрацьовувати практичні дії учасників навчально-виховного процесу в умовах надзвичайної ситуації шляхом проведення позапланових об’єктових тренувань із залученням працівників Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

7.4. Проводити роз’яснювальну роботу та надавати рекомендації з питань особистої і колективної безпеки, створення сприятливих умов для збереження спокою та порядку, попередження травматизму дітей та працівників.

8.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                       А.САКОВЕЦЬ