Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Про організацію харчування учнів та вихованців ЗСО та ЗДО м. Вараш у 2019 році

ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

            А К А З

 29.12.2018                                       Вараш                                            № 225

 

Про організацію харчування учнів та

вихованців закладів загальної середньої

та дошкільної освіти територіальної громади

Вараської міської ради на 2019 рік

 

         На виконання рішення Вараської міської ради від 14 грудня 2018 № 1309 « Про затвердження міської програми харчування учнів закладів загальної середньої освіти міста Вараш на 2019 рік», рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від  27 грудня 2018 №242 « Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на 2019 рік», з метою організації харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Встановити вартість харчування дітей у закладах загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради на одну дитину в день на 2019 рік в розмірі:

для дітей 1- 4 класів                                                         – до 16,29 грн.;

для дітей пільгових категорій   5-11 класів                   – до 19,14 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня         – до 16,29 грн.;

для дітей, які відвідують групу подовженого дня

класів інтенсивної педагогічної корекції                        – до 16,29 грн.

  1. Встановити вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на одну дитину в день на 2019 рік в розмірі:

для дітей до трьох років – до 31,00 грн.;

для дітей з трьох до шести (семи) років – до 46,35 грн.

  1. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах територіальної громади Вараської міської ради в розмірі 50% від вартості харчування на день.
  2. Зменшити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.
  3. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1) забезпечити безкоштовним харчуванням в закладах загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»:

– учнів 1-4 класів;

– учнів 5-11 класів із числа: дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти; учнів з числа дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО; дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

2) визначити за рішенням педагогічної ради звільнених від плати за харчування вихованці груп подовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 15% складу групи – в повному обсязі та 25% – на половину вартості.

  1. Керівникам закладів дошкільної освіти:

1) забезпечити безкоштовним харчуванням в закладах дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»:

– дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО; дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

2) забезпечити контроль за внесенням батьківської плати щомісяця, не пізніше 10 числа .

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о. начальника управління                                                         А. Горайчук