Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста Вараш у 2017 році (наказ)

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Н А К А З

 

16.01.2017 Вараш                                08

 

Про організацію харчування учнів

та вихованців загальноосвітніх  і

дошкільних  навчальних  закладів

міста  Вараш

 

На виконання  рішення Кузнецовської міської ради від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вараш», рішення виконавчого комітету  Кузнецовської міської ради від 10.01.2017 № 494 «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року № 41 «Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста Кузнецовськ», із врахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та з метою чіткої  організації харчування  учнів та вихованців загальноосвітніх  і дошкільних  навчальних  закладів  міста  Вараш на 2017 рік

 

НАКАЗУЮ :

  1. Керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з 1 січня 2017 року:

1.1. Забезпечити виконання норм витрат на харчування  дітей  в  дошкільних  навчальних закладах та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591  «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» з розрахунку на одну дитину в день:

до трьох років                 –   19,60 грн.

з трьох до семи років    –  28,06 грн.

1.2. Забезпечити оплату за харчування дітей в дошкільних навчальних  закладах  та дітей дошкільного віку в навчально – виховних  комплексах міста (батьківську плату) згідно рішення міської ради від 15 грудня 2015 року № 41 «Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста Кузнецовська», п. 5 ст. 35 Закону  України  «Про дошкільну освіту» у розмірі  60 відсотків  від  вартості  харчування на одну дитину в день:

до трьох років                –  11,76 грн.

з трьох до семи років   –  16,84 грн.

1.3.  Здійснювати контроль за внесенням батьківської плати щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за  який  вноситься  плата.

  1. Встановити, що плата з батьків не справляється за  харчування  дітей  у санаторних групах, у   спеціальних групах для дітей,  які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування,  які перебувають під опікою і виховуються  в  сім’ях, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Від  плати  за  харчування  дітей  відповідно до Закону
    України “Про дошкільну освіту” звільняються батьки або особи,  які  їх  замінюють,  у  сім’ях,  в  яких сукупний дохід на  кожного   члена   за  попередній  квартал  з  урахуванням  індексу  зростання  цін  не  перевищував  рівня  забезпечення  прожиткового  мінімуму  (гарантованого  мінімуму),  який  щороку  установлюється  законом  про  Державний  бюджет  України.

Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків,  у сім’ях  яких  троє і більше дітей.

Від оплати звільняються сім’ї, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та діти учасників бойових дій АТО, осіб та добровольців, що безпосередньо приймали участь в АТО.

  1.     Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з 16 січня 2017 року забезпечити:

 3.1. Виконання встановленої вартості безкоштовного харчування дітей  в загальноосвітніх навчальних закладах та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, згідно  постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004  № 1591  «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» з розрахунку на одну дитину в день до укладання нової угоди за результатами конкурсних торгів становитиме:

 для дітей 1-4 класів   – 13,17 грн.;

 для дітей пільгових категорій   5-11 класів, а саме із числа дітей-сиріт, дітей-напівсиріт, дітей із сімей переселенців, дітей батьки, яких є учасниками бойових дій, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-інвалідів, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних класах загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  – 15,65 грн.;

 для дітей, які відвідують групу продовженого дня класів інтенсивної педагогічної корекції   – 13,17 грн;

 для вихованців груп продовженого дня  (у відсотках чисельності групи  за  списком):

  10% складу групи – в повному обсязі – 13,17 грн;

  15% – на половину вартості  –  6,58 грн.

3.2. Організацію одноразового безкоштовного харчування учнів 1-4 класів.

3.3. Організацію дворазового  харчування (сніданок і обід) учнів 1-4 класів та  учнів 5-го класу інтенсивної педагогічної корекції, які  відвідують групи  продовженого дня.

  1. Керівникам навчальних закладів:

4.1. Постійно здійснювати контроль за внесенням батьківської плати за харчування дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади, навчально – виховні комплекси та групи продовженого дня в загальноосвітніх навчальних закладах, щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за  який  вноситься  плата.

4.2. Табелі обліку дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади, навчально-виховні комплекси,  дітей, охоплених безкоштовним харчуванням в загальноосвітніх навчальних закладах, дітей, які відвідують групи продовженого дня,  здавати в централізовану бухгалтерію управління освіти  щомісячно до 25 числа кожного місяця (у зв’язку з святковими та вихідними днями дата може змінюватися).

  1. Контроль за виконанням  даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти  О.Савонік.

 

 

Начальник управління                              О.Корень