Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Розклад занять та діяльностей груп дошкільного підрозділу НВК №10 у 2019-2020 навчальному році

понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Група №1

(спеціальна  старшого дошкільного віку для дітей з тяжкими порушеннями   мовлення)

08.50-09.15 дитина у світі/ рідна природа

09.30 -09.50 корекційне

10.05-10.25 фізкультура

 

15.35-16.00 ручна праця

08.50-09.15 корекційне

09.30 -09.50 художня література

10.05-10.25 малювання

фізкультура на повітрі

 

І, ІІІ тиждень

15.40-16.05 музична розвага

ІІ  тиждень

15.35- 16.00 спортивна розвага

ІV тиждень

15.35-16.00

година дозвілля

8.55-09.20 корекційне

09. 35-9.55 рідна природа/ дитина у світі

10.10-10.30 музика

пішохідний перехід

 

15.30-15.55 СХД

 

09.00 – 09.25 математика

09.40-10.05 фізкультура

 

15.30-15.55  СРГ

09.00 – 09.25 корекційне

09.40-10.05 музика

10.20-10.45 ліплення/аплікація

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.55  ГПП

Група №2

(спеціальна  середнього дошкільного віку для дітей з тяжкими порушеннями   мовлення)

 

09.10-09.30 фізкультура

09.45-10.05 дитина у світі/ рідна природа

10.20-10.40 корекційне

 

І, ІІІ тиждень

15.30-15.50 музична розвага

ІІ тиждень15.30-15.50

година дозвілля

ІV тиждень  15.30-15.50

СХД

09.05-09.25 музика

09.40- 10.10 корекційне

10.25-10.45

художня література

 

пішохідний перехід

 

ІV тиждень

15.45-16.05 спортивна розвага

І,ІІ, ІІІ тиждень  15.30-15.50

СХД

 

09.00-09.20 математика

09.35- 09.55 ліплення\аплікаця

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 СРГ

08.45- 09.05 корекційне

09.20-09.40 музика

09.55- 10.15 рідна природа/ дитина у світі

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

09.00-09.20 малювання

09.45-10.05 фізкультура

 

15.30-15.50 ГПП

Група №3

(різновікова за методом М.МОНТЕССОРІ)

09.00-10.10 урок Монтессорі

фізкультура на повітрі

 

ІІ,ІV тиждень

15.30-15.50 музична розвага

І, ІІІ тиждень

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з

Монтессорі матеріалом

09.00-10.00 урок Монтессорі

10.00-10.20    музика пішохідний перехід

 

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з Монтессорі матеріалом

 

09.00-10.10 урок Монтессорі

10.25-10.45  фізкультура

 

ІІ  тиждень

15.35-16.00 спортивна розвага

І   тиждень 5.20-15.45

година дозвілля

ІІ,ІV тиждень індивідуально-підгрупова робота з Монтессорі матеріалом

09.00-10.10 урок Монтессорі

10.30-10.55  музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-16.00 СРГ

09.00-10.20 урок Монтессорі

10.40-11.00 фізкультура

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

Група №4

(молодшого дошкільного віку)

 

09.10-09.25 музика

09.40-9.55 дитина у світі/ рідна природа

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 СХД

09.10-09.30 фізкультура

09.40-9.55 математика

 

І, ІІІ тиждень

15.20-15.35 музична розвага

ІІ тиждень 15.30-15.45

година дозвілля

ІV тиждень

15.20- 15.40 спортивна розвага

08.50-09.05 музика

09.20- 09.35 рідна природа/ дитина у світі

09.50-10.05 малювання

пішохідний перехід

 

15.30-15.50 СРГ

09.00- 09.15 мовлення дитини

09.30-09.45 ліплення/аплікація

фізкультура на повітрі

15.30-15.50 конструктивно-будівельна гра

08.50-09.10 фізкультура

09.25- 09.40 художня література

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

Група №5

(раннього віку для дітей з 2 до 3 років)

08.50-09.00 музика

09.30- 09.40 сенсорне

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.45 ігри з піском та водою

08.50-09.05 фізкультура

09.30- 09.40 малювання

 

ІІІ тиждень

15.20-15.30 спортивна розвага

І, ІV тиждень 15.30-15.45

конструктивно-будівельна гра

ІІ тиждень 15.30-15.45

година дозвілля

09.00-09.10 художньо-мовленнєве

09.30- 09.40 ліплення/аплікація

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.45 рольова гра

 

08.50-09.05 фізкультура

09.30- 09.40 рідна природа

 

І, ІІІ тиждень

15.20-15.30 музична розвага

ІІ, ІV тиждень 15.30-15.45

конструктивно-будівельна гра

08.50-09.00 музика

09.30- 09.40 дитина у світі

 

15.30-15.45 театралізована гра

Група №6

(раннього віку для дітей з 2 до 3 років)

08.50-09.05 фізкультура

09.30- 09.40 рідна природа

 

15.30-15.45 ігри з піском та водою

08.50-09.00 музика

09.30- 09.40 сенсорне

фізкультура на повітрі

15.30-15.45 рольова гра

 

09.00-09.15 фізкультура

09.30- 09.40 малювання

 

І, ІІІ тиждень

15.20-15.30 музична розвага

ІІ  тиждень

15.20-15.30 спортивна розвага

ІV тиждень 15.30-15.45

година дозвілля

09.00-09.10 музика

09.30- 09.40 художньо-мовленнєве

 

15.30-15.45

конструктивно-будівельна гра

09.00-09.10 дитина у світі

09.30- 09.40 ліплення/аплікація

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.45 театралізована гра

 

Група №7

(спеціальна  старшого дошкільного віку для дітей з тяжкими порушеннями   мовлення)

 

08.50-09.15 дитина у світі/ рідна природа

09.35-10.00 фізкультура

10.15-10.40 корекційне

 

15.35-16.00 ручна праця

 

08.50-09.15 математика

09.30-09.55 музика

10.10-10.35 художня література

фізкультура на повітрі

 

15.35-16.00 СХД

 

08.50-09.15 рідна природа/ дитина у світі

09.30 -09.55 корекційне

10.10-10.35 малювання

пішохідний перехід

І, ІІІ тиждень

15.40-16.05 гр. музична розвага

ІІ тиждень 15.35- 16.00 година дозвілля

ІV тиждень 15.35- 16.00

спортивна розвага

09.10-09.35 корекційне

09.50-10.15 музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-16.00 СРГ

 

08.50-09.15 корекційне

09.30-09.55 ліплення\аплікаця

10.10-10.35 фізкультура

 

 

15.35-16.00 ГПП

 

 

Група №9

(інклюзивна різновікова за методом М.МОНТЕССОРІ)

09.00-10.00 урок Монтессорі

10.20-10.40 музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з

Монтессорі матеріалом

 

09.00-10.20 урок Монтессорі

10.40-11.00 фізкультура

 

 

ІІ,ІV тиждень15.45-16.05

музична розвага

І   тиждень15.40-16.00

спортивна розвага

ІІ тиждень 15.30-15.50

година дозвілля

09.00-10.20 урок Монтессорі

фізкультура на повітрі

15.30-16.00 СРГ

09.00-10.00 урок Монтессорі

10.10-10.30 фізкультура

 

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з

Монтессорі матеріалом

09.00-10.00 урок Монтессорі

10.10-10.30 музика

пішохідний перехід

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

Група №11

(інклюзивна старшого дошкільного віку)

 

08.50-09.15 дитина у світі/ рідна природа

09.30-09.55 малювання

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.55  ручна праця

 

08.45- 09.10 математика

09.25-10.50 ліплення\аплікаця

10.05-10.35 фізкультура

 

15.30-16.00  СРГ

09.00-09.25 мовлення дитини

09.40-10.05 музика

10.20-10.45 художня література

пішохідний перехід

 

І тиждень 15.30-15.55

година дозвілля

ІІІ тиждень

15.35- 16.00 спортивна розвага

ІІ,ІV тиждень 15.30-15.55

СХД

09.10-09.35 фізкультура

09.50-10.15 грамота

 

ІІ,ІV тиждень

15.30-16.00 музична розвага

І, ІІІ тиждень15.30-15.55

СХД

09.10-09.35 музика

09.50-10.15 рідна природа/

дитина у світі

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.55  ГПП

Група №12

(різновікова за методом М.МОНТЕССОРІ)

09.00-10.10 урок Монтессорі

10.30-10.50 фізкультура

 

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з Монтессорі матеріалом // гурток «FUNNY TONGUE

 

09.00-10.10 урок Монтессорі

10.25-10.45 музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-16.00 індивідуально-підгрупова робота з Монтессорі матеріалом

 

09.00-10.20 урок Монтессорі

пішохідний перехід

 

ІІ,ІV тиждень

15.20- 15.40 музична розвага

І   тиждень

15.40-16.00 спортивна розвага

ІІІ тиждень 15.35-15.55

година дозвілля

09.00-10.20 урок Монтессорі

10.35-10.55 фізкультура

 

15.30-15.55 СРГ

 

09.00-10.20 урок Монтессорі

10.35-10.55 музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

 

Група №13

(середнього дошкільного віку)

09.00-09.20 дитина у світі/ рідна природа

09.35-09.55 музика

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 СХД

09.00-09.20 математика

09.35-10.00 фізкультура

 

ІІІ тиждень15.30-15.50

година дозвілля

ІІ,ІV тиждень

15.20-15.40 музична розвага

ІІІ тиждень

15.35-16.00 спортивна розвага

08.40-09.00 мовлення дитини

09.15-09.35 музика

09.50- 10.10 ліплення/аплікація

пішохідний перехід

 

15.30-15.55  СРГ

09.00-09.20 рідна природа / дитина у світі

09.35-10.00 малювання

фізкультура на повітрі

 

15.30-15.50 театралізована діяльність

 

09.15-09.40 фізкультура

09.55-10.15 художня література

 

15.30-15.50 ГПП