Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

В НВК № 10 розпочала роботу ресурсна кімната!

НВК №10 – один із перших закладів у нашому місті, де запрацювали інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами дошкільного віку. Та усі працівники чітко розуміли, що з ресурсною кімнатою ми досягнемо набагато кращих результатів у адаптації дітей до життя в суспільстві. Тому і з`явилась у нас, педагогів, така мрія- облаштувати для наших малят-дошкільнят з особливими освітніми потребами такий цікавий розвивальний простір.

Ресурсна кімната – це окреме, спеціально облаштоване приміщення для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть індивідуально займатися у супроводі корекційного педагога чи асистента вихователя. Також у ресурсній кімнаті можна віч-на-віч поспілкуватися з родинами на відверті теми .

Ще минулого року у закладі був облаштований пандус, а влітку цього року – обладнана спеціальна санітарна кімната та додатковий пожежний вихід з ресурсної кімнати.

Працівники нашого закладу ціле літо створювали затишок та позитивну атмосферу цього особливого приміщення. Проте ми не зупиняємось: у недалекому майбутньому нашу кімнату чекає нове сучасне ігрове обладнання та меблі.

Відтепер завдяки створенню ресурсної кімнати інклюзивна освіта в НВК № 10 стала ще ближчою до особливих дітей.