Списки дітей груп МОНТЕССОРІ № 3, 12 на 2017-2018 навчальний рік

  Група  № 3   різновікова (з 3 до 6 років) ,

 тип групи:  МОНТЕССОРІ_

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові дитини Число, місяць, рік народження З якого  закладу,

групи

 Примітка
1. КОТИК Зоряна Романівна 25.05.2011 НВК № 10, гр.3 6-7
2. МУРАЛЬ Ольга Ігорівна 26.07.2011 НВК № 10, гр.3 6-7
3. АНДРОЩУК Артур Олегович 14.09.2011 НВК № 10, гр.3
4. МАРХАЙЧУК Анастасія Романівна 14.12.2011 НВК № 10, гр.3
5. ВАСИЛЬЧЕНКО Данило Віталійович 21.12.2011 НВК № 10, гр.3
6. ГЛУЩЕНКО Данило Дмитрович 10.02.2012 НВК № 10, гр.3
7. ЯРОШИК Анна Олександрівна 11.05.2012 НВК № 10, гр.3
8. ШИРЯЄВ Михайло  Іванович 11.05.2012 НВК № 10, гр.3
9. ЛАВРЕНЧУК Емілія Олександрівна 10.09.2012 НВК № 10, гр.3
10. ЛОЙКО Марк  Олександрович 24.09.2012 НВК № 10, гр.3
11. ПРИНДЮК Филип Ігорович 24.10.2012 НВК № 10, гр.3
12. МАРЧЕНКО Олександра Анатоліївна 27.03.2013 НВК № 10, гр.3
13. КРАВЧУК Соломія Олександрівна 09.04.2013 НВК № 10, гр.3
14. КУРЕЦЬ Олеся Андріївна 08.11.2013 НВК № 10,гр.6
15. СНІЖКО Кирил Володимирович 11.11.2013 НВК № 10,гр.6
16. ЖУК Владислав Анатолійович

 

28.05.2014 НВК № 10,гр.5
17. САМОХІН Артем Олександрович 17.06.2014 НВК № 10,гр.6
18. КУЛІНІЧ Анна Леонідівна 12.08.2014 НВК № 10,гр.6

 

  Група  № 12   різновікова з 3 до 6 років ,

 тип групи:  МОНТЕССОРІ_

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові дитини Число, місяць, рік народження З якого  закладу,

групи

1. ПРОЦУН Анна  Сергіївна 09.11.2011 НВК №10, гр.12
2. ЗУБРЕЦЬКИЙ Артем Володимирович 22.11.2011 НВК №10, гр.12
3. МАТКОВСЬКИЙ Ярослав Вадимович 11.02.2012 НВК №10, гр.12
4. ЦІПКАЙЛО Наталія Ігорівна 13.02.2012 НВК №10, гр.12
5. МАРКОВЕЦЬ Ангеліна Миколаївна 24.08.2012 НВК №10, гр.12
6. ЖАРІКОВ Олександр Павлович 05.11.2012 НВК №10, гр.12
7. ХОМИЧ Емілія Миколаївна 31.01.2013 НВК №10, гр.12
8. КАРПЛЮК Соломія Сергіївна 14.03.2013 НВК №10, гр.12
9. ОНАШКО Соломія Олександрівна 09.04.2013 НВК №10, гр.12
10. КУЛІНІЧ Михайло Леонідович 21.06.2013 НВК №10, гр.12
11. ЯРОШИК Іван Олександрович 26.06.2013 НВК №10, гр.12
12. ВОРОБЕЙ Євгеній Олександрович 01.10.2013 НВК № 10,гр.5
13. САВОРОНА Ангеліна Олексіївна 09.02.2014 НВК № 10,гр.6
14. ОЧАКОВСЬКА Ніка Станіславівна 22.03.2014 НВК № 10,гр.6
15. ЛИХАЧ Катерина Володимирівна 30.05.2014 НВК № 10,гр.5
16. КОВАЛЬ Арсен Сергійович 06.06.2014 НВК № 10, гр.6
17. МОКІЙЧУК ЄВА Павлівна 11.08.2014 НВК № 10,гр.5