Списки дітей нових ясельних груп № 5, 6 на 2017-2018 навчальний рік

  Група  № 5 (  I молодша) ,

 тип групи: ясельна для дітей   раннього віку (з 2 до 3 років_)

 

№ з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові дитини

Число, місяць, рік народження З якого закладу, групи Примітка
1. РУБЕЦЬ Анастасія Ігорівна 21.04.2015  По набору
2. КАЛЬКОВЕЦЬ Катерина Станіславівна 17.11.2014 По набору
3. МАРКОВЕЦЬ Микола Миколайович 18.04.2015 По набору
4. ГУЗОВАТА Меланія Андріївна 26.01.2015 По набору
5. ОБРУСНІК Анастасія Віталіївна 10.06.2015 По набору
6. БЕЗУШКО Арсеній Сергійович 22.06.2015  По набору
7 КРОЛЬ Давид Дмитрович 27.02.2015 По набору
8. ДУШИНСЬКА Злата Олександрівна 15.01.2015  По набору
9. ВАСИЛИШИНА Вікторія Павлівна 10.02.2015 По набору
10 СТОЛЯРЕЦЬ Дмитро Олександрович 11.03.2015 По набору
11. КОХАНЕВИЧ Богдан Олександрович 22.04.2015 По набору
12 РОШУК Артем Вікторович 04.02.2015 По набору
13. СКИБА Марк Юрійович 23.05.2015 По набору
14. ЛІТВІН Єва Євгенівна 28.12.2014 По набору
15. ЖДАНЮК Іван Романович 21.05.2015 По набору
16. РЕШЕТИЦЬКИЙ Владислав Едуардович 17.10.2014 НВК № 10, гр.5
17. ДМІТРУЧІНА Олександра Дмитрівна 08.09.2014 НВК № 10, гр.6

 

 Група  № 6 (  I молодша) ,

 тип групи: ясельна для дітей   раннього віку (з 2 до 3 років_)

 

№ з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові дитини

Число, місяць, рік народження З якого закладу, групи Примітка
1 ПРОХОДА Євгенія Максимівна 12.03.2015 По набору
2 ЯРОШИК Євангелія Павлівна 17.07.2015 По набору
3 ФЕДІНА Каріна Святославівна 20.04.2015 По набору
4 ФЕДІНА Кароліна Святославівна 20.04.2015 По набору
5 ДМИТРУК Давид Миколайович 10.04.2015 По набору
6 БАСИСТИЙ Станіслав Сергійович 17.06.2015 По набору
7 САЧУК Марія Юріївна 01.11.2014 По набору
8 ОШТУК Олександра Русланівна 11.06.2015 По набору
9 ЛИХАЦЬКИЙ Богдан Анатолійович 16.07.2015 По набору
10 ГРЯДІЛЬ Іван Володимирович 09.07.2015 По набору
11 КОВАЛЬЧУК Андрій Володимирович 03.12.2014 По набору
12 ВОЛЕЙЧУК Катерина Тарасівна 25.05.2015 По набору
13 ДОРОШКО Макар Андрійович 19.01.2015 По набору
14 ПАШКЕВИЧ Марат Сергійович 07.07.2015 По набору
15 ЛАВРЕНЧУК Натан Олександрович 01.04.2015 По набору
16 ЧЕРВОНА Єлизавета Ігорівна 13.09.2014 НВК № 10, гр.5
17 ІВАНОВ Єгор Сергійович 10.10.2014 НВК № 10, гр.6