Списки учнів 1-А і 1-Б класів на 2017-2018 навчальний рік (оновлені)

Список учнів 1-А класу дошкільного закладу-школи №10

на 2017-2018 навчальний рік

Мова навчання: українська

Учитель початкових класів : Л.БУЦМАЙ

№ з/п Прізвище, ім’я,

по-батькові дитини

Число, місяць, рік народження З якого закладу, групи
1. ВОЛОШИНА Христина Ігорівна 08.11.2010 ДНЗ № 8, гр.№6
2. ГОДУНОК Ілля Олександрович 31.07.2011 НВК № 10, гр.12
3. ЗАРІЦЬКА Анна Олександрівна 26.06.2011 ДНЗ № 8, гр.№6
4. КАРПЕНЮК  Денис Сергійович 20.03.2011 ДНЗ №8, гр.№6
5. КАРПОВИЧ Єлизавета Іванівна 10.01.2011 НВК № 10, гр.12
6. КОПНІНА Лія Павлівна 29.12.2010 ДНЗ № 8, гр.№8
7. КОВАЛЬ Ганна Сергіївна 20.05.2011 НВК № 10, гр.12
8. ЛЕВКОВЕЦЬ Олександра Сергіївна 02.04.2011 ДНЗ № 11, гр.№10
9. ЛУБ Марта Сергіївна 27.06.2011 ДНЗ № 11, гр.№7
10. МАРЧЕНКО Маргарита Анатоліївна 14.12.2010 НВК № 10, гр.12
11. МИСЬКОВЕЦЬ Дарія Ігорівна 05.03.2011 ДНЗ № 2, гр.№5
12. ОБРУСНІК Анастасія Володимирівна 10.01.2011 НВК № 10, гр.3
13. ОСИПЕНКО Володимир Васильович 06.01.2011 НВК № 10, гр.1
14. ОСТАПОВИЧ Марта Євгеніївна 31.05.2011 НВК № 10, гр.12
15. ОСТАПЧУК Тимофій Олександрович 13.06.2011 ДНЗ №8, гр.№6
16. ПАВЛЮКОВИЧ Ольга Андріївна 23.07.2011 ДНЗ № 8, гр.№6
17. ПАМПУШИК Софія В’ячеславівна 12.06.2011 НВК № 10, гр.3  
18. ПАСЕВИЧ Марія Ігорівна 05.01.2011 ДНЗ № 11, гр.№7
19. ПІДВИШЕННИЙ Віталій Русланович 05.05.2011 ДНЗ № 7, гр.№9
20. ПОЛІЩУК Каріна Олександрівна 14.10.2010 ДНЗ №5, гр.№9
21. СОЛТИС Анна Юріївна 18.11.2010 ДНЗ № 8, гр.№8
22. ФЕДОРУК Ольга Андріївна 22.06.2011 ДНЗ № 8, гр.№7
23. ЦИЦАТИЙ Андрій Сергійович 03.11.2010 ДНЗ № 8, гр.№7
24. ШИРЯЄВ Дмитро Іванович 09.09.2010 НВК № 10, гр.12
25. ЯКІМОВА Кіра Максимівна 04.02.2011 ДНЗ № 8, гр.№7

 

 

Список учнів 1-Б класу НВК №10

на 2017-2018 навчальний рік

Мова навчання: українська

Учитель початкових класів : Т.ГАНГАЛОВА

№ з/п Прізвище, ім’я, по-батькові дитини Число, місяць, рік народження З якого закладу, групи
1. АДАМОВИЧ Артем  Олександрович 28.05.2010 НВК № 10, гр.7
2. БОНДАРЕНКО Катерина Андріївна 01.03.2011 НВК №10, гр.11
3. ВАВДІЙЧИК Максим Миколайович 01.05.2011 ДНЗ № 8, гр.6
4. ДАЩЕНКО Максим Віталійович 02.08.2011 НВК №10, гр.11
5. ДМИТРУК Таїсія Володимирівна 21.05.2011 ДНЗ № 11,гр.10
6. ДМІТРУЧІНА Марія Дмитрівна 03.11.2010 НВК № 10,гр.11
7. ДОРОЩУК Дмитро Сергійович 01.09.2010 ДНЗ № 8, гр.8
8. КОТОВИЧ Аріна Володимирівна 27.06.2011 ДНЗ №5, гр.7
9. КРЕДЕНЦИР Захар Володимирович 05.04.2011 По набору
10. МОМОТЮК Емілія Ярославівна 17.10.2010 НВК №10, гр.11
11. МОРОЗ  Ганна Михайлівна 09.06.2011 НВК №10, гр.11
12. НАУМЧУК Тимофій Анатолійович 17.03.2011 НВК №10, гр.3
13. ОМЕЛЯНЕЦЬ Тимофій Русланович 07.09.2010 НВК №10, гр.11
14. ОСТАПЮК Маргарита Тарасівна 29.03.2011 ДНЗ № 6, гр.10
15. ОХРІМЧУК Антон Васильович 12.06.2011 ДНЗ № 11,гр.10
16. ПІНЧУК Вероніка Віталіївна 05.08.2011 НВК № 10, гр.7
17. ПОПОВА Тетяна Олексіївна 01.02.2011 НВК № 10, гр.7
18. СТАРУХ Артем Сергійович 20.09.2010 НВК №1, гр.7
19. ШЕВЧУК Назарій Вікторович 01.01.2011 ДНЗ № 7, гр.7
20. ШОСТАЦЬКА Ірина Анатоліївна 28.07.2011 ДНЗ №2, гр.5
21. ЯРИНИЧ Ілля Павлович 12.08.2011 ДНЗ № 11, гр.7
22. ЯРОМИЧ Катерина Назарівна 06.12.2010 НВК № 10, гр.7
23. ЯРОЩУК Арсеній Сергійович 13.01.2011 НВК № 10, гр.11