Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

У нашому закладі відбувся міський семінар-практикум

        22 лютого 2018 року у нас в закладі відбулось міське методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти у формі семінару-практикуму “Ціннісне ставлення  дошкільника до природи – шлях до екологічного мислення та екологічної свідомості громадянина”. 

        Педагоги закладу запропонували різноманітні форми роботи з екологічного виховання. Вихователь Н. СІЛЬМАН  показала роботу з дослідницької діяльності з дітьми ІІ молодшої групи на занятті «Експедиція у космос». Вихователь-методист М.ЗОЛОТАРЬОВА у своєму виступі “Екологічна освіта у  дошкільному дитинстві” важливі форми роботи з дошкільниками з екологічної освіти та фактори, які впливають на формування екологічної культури у дошкільників.  Вихователь О.МІЦЮК під час практичного заняття-тренінгу  «Що означає для мене екологічне природокористування» акцентувала увагу дорослих на важливих екологічних проблемах сьогодення.

        Вихователі усіх груп запросили учасників на «Веселу грядку»-фестиваль   «міні-городів». А вихованці середньої групи №4 разом із вихователем В.ВЕРЕМЧУК  та батьками запропонували ілюстрації до творів на екологічну тематику.

          Захід був змістовним та спрямованим до подальших внутрішних змін для кожної людини планети Земля.

семынар 004 семынар 021 семынар 027 семынар 037 семынар 055 семынар 056 семынар 064 семынар 071 семынар 087 семынар 088семынар 134