Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Як пройшов у Вараші міський батьківський форум

 22.02.2018 в приміщенні актової зали загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся черговий міський батьківський форум на тему: „Просто про складне: новий Закон України „ Про освіту”. 

    На заході, окрім батьківської громадськості міста, були присутні представники владних структур, управління та закладів освіти, міського відділу поліції, СМСЧ №3, місцевих засобів масової інформації.

Для зручності розкриття теми  було створено блоки:

     І. „ЗУ „Про освіту”: проблемні аспекти впровадження і сучасна дитина”,

    ІІ блок – „Безпека дитини”.

Ведуча форуму І.Жук запропонувала розпочати роботу з другого блоку, на що отримала згоду присутніх. В обговоренні взяла участь голова міської батьківської ради М.Левченко, яка наголосила на важливості обговорення проблеми безпеки дітей, неодноразових звернень батьків з приводу обладнань на належному  пішохідних переходів на дорогах міста.

Звертався до присутніх начальник сектору реагування патрульної поліції №1 А.Майданюк з питання „Дитина у світі дорожнього руху: що залежить від нас?”, який ознайомив з окремими нормами чинного законодавства з питань безпеки дорожнього руху, проаналізував можливі ризики щодо безпеки дітей, як учасників дорожнього руху в місті, розповів про значення придбання свіловідбиваючих браслетів для дітей, детально і вичерпно відповідав на всі інші запитання батьків.

Лікар-педіатр амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №Ірина Володимирівна Яблонська доповідала про профілактичну роботу по запобіганню поширення кору серед дітей міста та теж відповідала на ряд питань.

      В обговоренні і дискусіях брав участь міський голова С.Анощенко, розповів про фінансування освітньої галузі, проведення ремонтних робіт, закупівлі товарів для закладів освіти.

До розкриття питання щодо проведення освітньої реформи в закладах освіти долучилась начальник управління О.Корень, детально розповіла про перспективи впровадження новинок в освіті та перспективи роботи по-новому заступник начальника Л.Бондар, про іновації Нової української школи  – вчитель початкових класів ЗОШ №3 І.Мороз. Батьки мали можливість переглянути відеоролики про застосування елементів Нової української школи в освітньому  процесі закладів загальної середньої освіти на сьогоднішньому етапі.

Ведуча форуму І.Жук, яка стала справжнім координатором заходу, запропонувала проект резолюції розмістити в соціальних мережах, на сайтах управління та закладів освіти для ознайомлення та можливості внесення змін всіма бажаючими.

Джерело http://varashosvita.rv.ua/novyny/item/1013-batkivskiy-forum-zakladiv-osviti.html