Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Про наш заклад на сайті Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів

Коротка довідка:

Всеукраїнська асоціація Монтессорі-вчителів (ВАМВ) розпочала свою діяльність 20 років тому з метою популяризації педагогічної системи Марії Монтессорі та надання всілякого сприяння впровадженню Методу Монтессорі в роботу навчально-виховних закладів України. На даний час Асоціація об’єднує під своїм дахом школи, дитячі садки та освітні майданчики, що працюють за методом Монтессорі, перетворившись у яскраву і талановиту спільноту Монтессорі-педагогів, представників педагогічної, батьківської громадськості та просто прихильників Методу Монтессорі. Робота членів Асоціації спрямована на те, щоб Монтессорі-педагогіка, безсумнівно, посіла своє визначне місце як один з пріоритетних напрямків розвитку освіти України.

Пріоритетним напрямком роботи Асоціації є розроблення, впровадження та дотримання всіма її членами стандартів якісної Монтессорі-освіти. Підвищена зацікавленість у нашій країні до педагогіки Марії Монтессорі та поява значної кількості навчально-виховних закладів і освітніх Монтессорі-майданчиків надихнули досвідчених фахівців Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів на ґрунтовну роботу з розроблення та впровадження стандартів Монтессорі-освіти для українських освітніх закладів.

Дотримання та відповідність стандартам ВАМВ – це шлях до офіційного визнання роботи навчально-виховних закладів, що працюють за методом Монтессорі. Асоціація надає підтримку професійному вдосконаленню педагогів, сприяє їх працевлаштуванню, забезпечує інформацією батьків, які цікавляться методом Монтессорі, поширює інформацію про Монтессорі-заклади (школи, дитячі садки та освітні майданчики), організовує конференції, публікує інформаційні матеріали, створює умови для професійного спілкування педагогів, а також обміну досвідом.

Щорічні конференції, що організовуються Всеукраїнською асоціацією Монтессорі-вчителів, проводяться за участю провідних всесвітньо відомих спікерів.

Членами Асоціації можуть бути як фізичні особи (громадяни України та інших країн, що досягли 18-річного віку), так і юридичні (Монтессорі-школи, дитячі садки, освітні майданчики, тренінгові програми та центри), які є активними учасниками її діяльності. Робота членів Асоціації направлена на популяризацію методу та дотримання стандартів Монтессорі-освіти в Україні. Вони беруть участь в усіх заходах Асоціації, вносять пропозиції щодо покращення ії діяльності, мають право голосу в прийнятті рішень.

Запрошуємо ознайомитись з інформацією про наш заклад як члена Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів за посиланням   http://montessoriassociation.org.ua/uk/member-associations