Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Подорож у ” Підводний світ” (фоторепортаж з екскурсії дітей гр.№ 1 в БДЮТ)

     Дуже цікаво пройшла у листопаді екскурсія  старших дошкільнят логопедияної  групи №1  НВК № 10 до Будинку дитячої та юнацької творчості (гурток”Підводний світ”).
Діти ознайомились з  різними підводними мешканцями: екзотичними рибками, кумедними жабками, цікавими тритонами, неймовірними аксолотами, велетенськими равликами. Дошкільнятам було цікаво дізнатись,  як і чим  годують риб і який корм необхідний для цього, що потрібно для утримання акваріумів, який матеріал та оснащення, чому усі підводні мешканці не люблять одні і  ті ж умови…

         А організували  цю цікаву подорож  для своїх малят  вихователі групи № 1  Інна Петрівна ПЕРЕЦЬ та Інга Броніславівна ВІТКОВСЬКА.
Під  час екскурсії всі – і дорослі, і  малюки- зрозуміли, що треба любити, знати, берегти  природне середовище, в якому буде добре різним його мешканцям, щоб потім мати змогу милуватися екзотикою дивовижного підводного світу.
Діти отримали цікаву  та корисну інформацію, неймовірно позитивний настрій, а головне –  відчули себе відповідальними за збереження підводного світу в природі .

ПС4 ПС5 ПС6 ПС7 ПС8 ПС ПС2 ПС3