Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Друге життя використаних речей (фотосюжет з виставки групи №1)

       Як подарувати друге життя старим речам? Відповідь на це запитання знають діти, батьки та вихователь логопедичної групи №1 Інга Вітковська. Бо саме вони створили виставку робіт з  покидькового матеріалу  “Збережемо природу, збережемо світ!”. Головна мета такої виставки– це виховання бережливості та екологічність у ставленні до природи та суспільства. Ця ідея реалізується вже в багатьох країнах світу, де ведуть боротьбу за екологічність, порятунок природи та людства.  Адже кількість сміття, яке щодня опиняється на звалищі – шалена, і вона зростає так швидко, що науковці давно говорять про цю проблему звідусіль.

       Які чудові ідеї! З пластикових пляшок разом з дитиною можна виготовити шкатулку для прикрас та й самі прикраси, цікаве кашпо для квітів, чайний сервіз, а потім разом весело “почаювати”.   Старі газети можуть перетворитись у кумедних звірят на аплікації. Фантазія тут безмежна!  Давайте разом  фантазувати та оберігати наш світ!

 

вироби з покидькового матеріалу (1) вироби з покидькового матеріалу (3) вироби з покидькового матеріалу (4) вироби з покидькового матеріалу (5) вироби з покидькового матеріалу (7) вироби з покидькового матеріалу (8) вироби з покидькового матеріалу (9) вироби з покидькового матеріалу (10) вироби з покидькового матеріалу (11)