Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Казка про те, як батьки і діти зробили диво та допомогли Ялинці

        Хочете цікаву легенду про різдвяну ялинку ?

       Давним-давно жила на світі бідна, але дуже добра жінка. І мала вона багато дітей. Наближалося Різдво, тому жінка прикрасила ялинку. Різдвяна красуня вийшла скромною, лише кілька прикрас виблискували у вечірніх сутінках. Уночі, коли всі міцно спали, ялинку ще й обплели павуки. Та Христос, побачивши безмежну доброту серця бідної жінки, благословив ялинку, а густу павутину перетворив на сяюче срібло.

       А ось у нашому НВК №10 сталося зовсім інше зимове диво – зла ЧАКЛУНКА  викрала у нашої зеленої красуні все новорічне вбрання.

255434392_180652

         Проте посумувала  ялиночка зовсім трішечки, адже їй допомогли добрі дитячі серця.  Особлива радість та святковий настрій відчувались щодня, коли на зелених гілочках нашої ялинки з`являлись все нові і нові саморобні прикраси та іграшки- ангели, зірочки, кульки, гірлянди…

               Усі – і малі, і дорослі- мали велику втіху з того, як  чудесно наша ялиночка так гарно вбралась, як засяяла від  зроблених власноруч дітьми і батьками унікальних новорічних прикрас!

               Тож велика подяка від зимової ялинки-красуні,  від всіх діток, учнів і працівників НВК № 10 тим добрим людям, які зробили справжнє диво та подарували  таке гарне святкове вбрання нашій ялиноньці!

З Новим роком Вас, добрі люди!

З Новим роком тебе, ялинонько!

 

IMG_0154