Вараський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 Вараської міської ради

Вітаємо педагогів НВК №10 з перемогою у міському фестивалі фотопроектів «Заклад дошкільної освіти – територія єдності»

      «Всі ми родом з дитинства» – зауважував Антуан де Сент-Екзюпері у своєму «Маленькому принцові». Кожен вихователь у дитячому садку по-різному розпалює цей чудовий неповторний вогник у своїх вихованцях . Хтось любить напровесні висівати разом з дітками насінинки, а потім розглядати , як вони ростуть, хтось перетворює для них аркуш простого білого паперу у веселий та швидкий літачок, хтось прямує разом з малечею на цікаву екскурсію до пожежної частини… І кожен педагог неповторний із своїми вигадками, своїми цікавими прийомами, своїми фантазіями! І все це для того, щоб кожен день у дитячому садку був неповторним та цікавим для малят.
Ці неповторні моменти дитинства можуть промайнути і забутися. Але деколи хочеться зупинити миттєвості та привернути увагу оточуючих до теми дитинства, любові та доброго ставлення до дітей.
Саме тому  колектив НВК № 10 взяв участь у міському фестивалю фотопроектів «Заклад дошкільної освіти – територія єдності».

img062
Радіємо з того, що вибороли ІІ призове місце у номінації «Педагогічна майстерня».

Нехай у кожному дитячому серці залишаться приємні моменти, проведені   разом з друзями у садочку  за цікавими заняттями, іграми та забавами, а ми, педагоги-дошкільники НВК № 10, допоможемо їх організувати для дітей педагогічно вірно і методично грамотно.