Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" №10

Основні напрямки діяльності НВК № 10

Організація освітнього процесу в НВК № 10 реалізується через:

1. Забезпечення  виконання   навчальних планів і  державних програм для загальноосвітніх  закладів І ступеня та Базового компоненту дошкільної освіти для дошкільних груп.

2. Впровадження системи розвивального  навчання. Позакласна робота з учнями НВК № 10 організована на  виконання Програми  національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки  .

3. Забезпечення корекційної роботи щодо   мовного   розвитку  дітей  дошкільного  віку

4. Впровадження системи італійського педагога Марії Монтессорі у дошкільних групах для гармонійного розвитку особистості та прояву за допомогою спеціальних дидактичних матеріалів, які дозволяють розвивати пізнавальний інтерес до навколишньої дійсності, знаходити та виправляти власні помилки.

Напрямок роботи: мовно-гуманітарний.

Всього учнів у 1-4 класах – 177, дітей у дошкільному підрозділі -168, працюють 3 спеціальні дошкільні групи для дітей з важкими вадами мовлення, 2 різновікові групи МОНТЕССОРІ, інклюзивна група.

В І зміну навчається 119 учнів, у підзміну-58 учнів.

В НВК №10 є 5 комп’ютерів і 3 ноутбуки, заклад підключено до Інтернету. Уроки інформатики проходять на базі  кабінету інформатики Вараської гімназії. Заклад має спортивний, музичний зали, 10 прогулянкових майданчиків.

Працює гурток для дошкільнят:

“Funny Tongue” (англійська мова);

для учнів:

«Імпульс» (оздоровчий), «Паперове диво» (паперопластика), «Веселі нотки» (вокальний).

Прийом у дошкільний підрозділ НВК № 10 здійснюється через електронну чергу.

Вартість харчування на 1 дитину в день в НВК № 10 у 2017 році -19,60 грн. (ясла), 28,06 грн. (сад), 13,17 грн. (учні 1-4 класів та ГПД ).

У 2017 році  одноразове харчування для учнів 1-4 класів надається за рахунок місцевого бюджету, харчування учнів ГПД  платне та частково – за рахунок місцевого бюджету.

 

Напишіть відгук